«Хочу дограти матч»: В Україні протягом п’яти годин презентували нараду для попередження погодних умов.

Це національний рекорд, і не хвилюйтеся, світового рекорду немає. Футбольний матч між двома українськими командами триває п’ять годин вночі через численні перерви для попередження про повітряний напад у цій країні, яка бореться з російським вторгненням.

Рейс вилетів о 17:00, але гравці «Дніпра-1» та «Олександрії» не змогли повернутися до кінця відпустки раніше 22:00 через «близько 280 хвилин», зазначають у прем’єрі deux club sur X (раніше Twitter).

Про довгий день зустрічі “Історія Героя України” йдеться на спеціалізованому сайті sport.ua. Зустріч буде доступна в Дніпрі, головному місті в центрі міста, яке не було евакуйоване російськими екіпіровками з початку війни в лютому 2022 року.

Чемпіон вищого дивізіону був дискваліфікований на початку війни, потім мав повторні матчі. Матчі, які відбуваються без глядачів з міркувань безпеки, повинні бути призупинені у разі повітряної тривоги.

І ця сирена, знайомий бурхливий звук значної частини українців, тримає «не раз» у матчі «Лунді», який «все одно може закінчитися», за прикладом сайту Української асоціації футболу (УАФ). . Деякі сповіщення залишаються ввімкненими довше однієї години sport.ua.

Дніпровський клуб був змушений завершити з рахунком 1:0. Один із гравців, Едуард Сарабі, підтвердив, що буде брати участь у прем’єрі “дуже довго” заради сина. “Я хочу дограти матч”, – сказав він в інтерв’ю, опублікованому на сайті “Дніпро-1”.

Конфлікт в Євросоюзі нищівно впливає на українські клуби. Деякі речі не можуть грати більше в оригінальному місті високого ризику, ніж інші на вашому ігровому майданчику, де торкнулися газованої води. Наприклад, донецький “Шахтар” цього сезону проводитиме свої євроматчі в німецькому Гамбурзі, провівши період у Варшаві.

READ  Спеціальна ніч пам'яті Bantams із відомим колишнім командиром Джонсом на підтримку України

Гравці також втрачають енергію. У вересні було прийнято рішення щодо брата воротаря донецького “Шахтаря” Дмитра Резніка після підриву на міні.