Україна U21 – Англія U21 3:2: Ноні Мадуеке та Чарлі Крессвелл забивають у кваліфікації Євро-2025 | футбольні новини

Україна U21 – Англія U21 3:2: Ноні Мадуеке та Чарлі Крессвелл забивають у кваліфікації Євро-2025 |  футбольні новини

Звіт про матч, коли збірна Англії до 21 року програла пізньому переможцю з України в Словаччині під час відбіркового матчу Євро-2025; Ноні Мадуеке та Чарлі Крессвелл забили за «Молодих левів», щоб зрівняти рахунок 2-2; Ілля Квасниця забиває на 94-й хвилині Україна лідирує в групі F з дев’ятьма очками, Англія йде на другому місці з шістьма очками.

20:16 за британським часом, понеділок, 16 жовтня 2023 р

У матчі відбору на Євро-2025 у Словаччині збірна Англії до 21 року зазнала поразки з рахунком 3:2 у компенсований час.

Минулого тижня команда Лі Карслі здобула перемогу над Сербією з рахунком 9:1 на Сіті Граунд і фінішувала на першому місці в групі F. Але Україна також набрала найбільше очок у перших двох відбіркових матчах і виявилася набагато складнішим випробуванням.

«Молоді леви» поступалися з рахунком 2-0 у перерві, перш ніж Ноні Мадуеке та Чарлі Крессвелл, здавалося, врятували нічию, але Еліа Квасниця забив пізній переможний гол.

Збірна Англії, очолювана Гарві Елліоттом з Ліверпуля та вінгером Челсі Коулом Палмером, який залишився поза полем через травму, створила свою першу чисту можливість на 24-й хвилині.

Акуратний обмін побачив, як Джеймі Піно-Гіттенс зіграв на лівому фланзі штрафного майданчика, а Джеймс Макаті пробив ножем по воротах. Це був дорогий промах, оскільки Україна вийшла вперед лише після півгодини.

картина:
Назар Волошин святкує перший гол за збірну України у ворота збірної Англії

Англія володіла м’ячем, намагаючись зіграти зі спини, і Україна швидко пішла вперед. Навіс з правого флангу досяг Назара Волошина на дальній штанзі, а той пробив повз Джеймса Траффорда.

Наближався перерва, а Англія знову знайшла вільний простір на межі штрафного майданчика України, коли Мадуеке зробив хитрий розворот, але нападаючий “Челсі” пробив низом повз ворота.

Потім збірна України подвоїла свою перевагу, приголомшливим ударом зі штрафного виконав півзахисник донецького «Шахтаря» Олег Ошеретко.

Захисник Евертона Джаррад Брантвейт був оштрафований за те, що, здавалося, був незначним контактом з Максимом Брагаро на правому фланзі. Здавалося, кута для прямого удару не було, але Ошеретко перекинув Траффорда в дальній кут.

картина:
Ріко Льюїс з “Манчестер Сіті” бігає з м’ячем за збірну Англії від українця Олега Ошеретка

Після невдалого початку другого тайму Карслі намагався влити нове життя в свою команду, зробивши потрійну заміну незадовго до години: Джейден Віллоген-Бедассі, Ліам Делап і нападник Ювентуса Семюель Іллінг-Джуніор вийшли на поле.

Англія, яка зазнала лише третьої поразки у кваліфікації за 12 років, відіграла гол на 67-й хвилині.

Нападник Халла Делап відкрив м’яч на межі штрафного майданчика України, але той потрапив у руки Мадуеке, який ідеально відправив м’яч у дальній кут.

Після цього Ілінг Джуніор побачив, як перехрест пролітає через шестиярдовий штрафний майданчик, перш ніж його торкнувся назад для кутового удару.

Англія зрівняла рахунок лише за хвилину до кінця, коли захисник «Лідса» Крессвелл пробив головою на дальній штанзі після глибокого навісу Елліотта, який пройшов через штрафний майданчик України.

Однак Україна вирвала перемогу в компенсований час, коли Квасниця, який вийшов на заміну, пробив низом у дальній кут після швидкої атаки, перш ніж Делап побачив удар головою, який заблокував Руслан Нечерет в останній партії гри.

Що потім?

Англія U21 Вони повертаються до гри в листопаді з двома відбірковими матчами до Євро-2025 Сербія U21 18 листопада, а потім домашній матч проти Північна Ірландія U21 21 листопада.

READ  Фінляндія закриє свої кордони для російських туристів на тлі рекордних перетинів з моменту наказу про часткову мобілізацію