Сполучені Штати обіграли Україну та вийшли до групового етапу фіналу Кубка Девіса

ВІЛЬНЮС, Литва. Раджив Рам і Остін Крайчек забезпечили Сполученим Штатам місце на груповому етапі фіналу Кубка Девіса, перемігши в п’ятницю збірну України в парному розряді, і повели з рахунком 3-0 у найкращому з п’яти відбіркових матчів. серії.

Рам і Крайчик перемогли Іллю Бєлобородька та Олексія Крутих з рахунком 6-3, 4-6, 6-3. На рахунку американців п'ять титулів Великого шолома, кожен з яких займав перше місце в парному розряді.

Їхня перемога відбулася після успішного відкриття синглів для Капітан команди Американська команда Боба Брайана перемогла в четвер, коли Себастьян Корда переміг Крутія з рахунком 6-3, 6-7 (3), 6-4, а Кріс Юбенкс замінив у складі травмованого Тейлора Фріца і переміг В'ячеслава Білінського 6-3, 6-2 . У п'ятницю Фріц переміг Владислава Орлова 6-3, 6-4 і зробив рахунок 4-0.

У цих відбіркових матчах Україна мала приймати США. Але їх перенесли на критий жорсткий корт SEB Arena у Литві через триваючу війну в Україні, яка почалася після вторгнення Росії в лютому 2022 року.

«Ми знаємо, що це найскладніша ситуація, з якою вони можуть зіткнутися на рідній землі, тому той факт, що вони вийшли і змагалися так само важко, говорить багато про те, ким вони є», — сказав Рам про українців.

Американці вп’яте поспіль пройшли до наступного раунду за нинішнім форматом Кубка Девіса, але за цей період лише раз вийшли до чвертьфіналу, у 2022 році. Країна виграла рекордні 32 чоловічих командних титули. востаннє в 2007 році, коли Браян був у списку.

12 переможців раунду цього тижня, який завершиться в неділю, приєднаються до чинних чемпіонів Італії, Австралії, що посіла друге місце у 2023 році, Великобританії та Іспанії на фінальному груповому етапі у вересні. Тоді вісім команд вийдуть до чвертьфіналу в Малазі, Іспанія, у листопаді, де визначиться чемпіон.

READ  Battlefield 2042 видаляє з гри скин «Маленька зелена людина».

На критих грунтових кортах у Кралево господар Сербія, яка грає без першого сіяного Новака Джоковича, програла Словаччині з рахунком 2:0 в одному з матчів, який розпочався в п’ятницю і завершиться в суботу. Алекс Молкан переміг Душана Лайовича 4-6, 6-2, 6-0 у другому матчі після того, як Лукас Кляйн переміг Міоміра Кекмановича 7-6 (2), 6-2.

Канада та Фінляндія перемогли у своїх стартових матчах на рідній землі. Габріель Діалло та Васек Поспішіл перемогли за Канаду проти Південної Кореї в Монреалі, а Отто Віртанен і Еміль Руусувуорі виступали за Фінляндію проти Португалії в Турку.

Німеччина зіграла внічию з Угорщиною 1:1, а матчі Швейцарії з Нідерландами та матчі Бразилії зі Швецією завершилися днем ​​пізніше.

У відбіркових матчах, які пройдуть у суботу та неділю, Бельгія зіграє з Хорватією, Ізраїль – з Чехією, Франція – з Тайванем, Казахстан – з Аргентиною, Перу – з Чилі.

About the Author: Gene Crawford

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".