Оновлення прямої трансляції Австралія-Франція: Сем Керр візьме участь у грі, оскільки на початку другого тайму гра не забита голами

Чемпіонат світу з футболу серед жінок 2023 року продовжується в суботу (у додатку FOX і додатку FOX Sports) чвертьфінальним матчем між господарями турніру Австралією та Францією на стадіоні Suncorp у Брісбені, Австралія.

Австралія та Франція посідають четверте та п’яте місця, відповідно, у нашому останньому рейтингу сил чемпіонату світу. Австралія буде прагнути продовжити свою дуже сильну гру на чемпіонаті світу перед своїми домашніми вболівальниками. Зірковий форвард і капітан Сем Керр повернувся в сім’ю Матильди і сподівається, що вони зможуть легко відновити її, не зупиняючи імпульсу, який вони створили за її відсутності.

З іншого боку, Венді Ренар В Чому блакитний На даний момент хочуть створити домінуючий вигляд, який зробить їх одними з фаворитів турніру.

У суботній зустрічі багато зірок, включаючи трьох фаворитів «Золотої бутси» – форвардів збірної Франції Кадідіату Діані І Ежені Ле Соммерразом з австралійським нападником Хейлі Расо. Більше того, воротар Австралії Маккензі Арнольд Воротар Франції Полін Перо-Маньєн У шорт-лист цьогорічної нагороди «Золота рукавичка».

Слідкуйте за нашими прямими трансляціями нижче!

Австралія проти Франції

друга половина

60 хвилина: ще більше золотих моментів для Австралії, але без голу

Два чудові сейви від воротаря Франції Полін Перо-Маньєн є єдиною причиною, чому Австралія ще не винагородила своїх галасливих глядачів у Брісбені голом.

Австралія та Франція все ще грали внічию 0-0 після красивого сейву Полін Перо-Маньєн

55′: Дивіться, хто йде!

Сем Керр, зірка та капітан цієї австралійської команди, вийшла на заміну, оскільки вона продовжує працювати з травмою литки. Її вихід викликав найгучніший рев увечері від домашнього натовпу в Брісбені.

READ  Катастрофічний тест-драйв показує, як 63-річна жінка проїхала три поїздки перед тим, як потрапила в аварію

50′: Австралія посилює тиск на початку другого тайму!

в Матильда Я отримав кутовий удар від тієї спроби Мері Фаулер, але, зрештою, це не був гол.

половина часу

Хто вдарить першим?

Екіпаж Чемпіонату світу розгромив насичений діями, але зрештою нульовий перший тайм у Брісбені.

перша половина

45′: Мері Фаулер Атака не може бути завершена до кінця першого тайму

41′: Еліза де Алмейда Франція відбиває неймовірний удар у ворота!

Французька Еліза де Алмейда рятує ситуацію, блокуючи спробу кидка

32′: Чудовий сейв від Австралії Маккензі Арнольд щоб Франція не була забита

Австралія та Франція залишилися без голів після чудового сейву Маккензі Арнольда

12′: ледь не промахнувся, оскільки Франція продовжувала бити на початку

8′: Ранній шанс Кадідіату Діані і Франції

1′: Перед емоційною публікою вдома!

перед матчем

сценічна постановка

Екіпаж World Cup Now попередньо дивився матч у прямому ефірі в соціальних мережах перед початком.

Австралія проти Франції. Ключ до перемоги | Чемпіонат світу зараз

Австралія проти Франції. Ключ до перемоги |  Чемпіонат світу зараз

стартові утворення

І зірковий австралійський форвард Керр знову не в стартовому складі, але, як очікується, зіграє в суботу. Через травму гомілки Керр наразі залишився лише на 10 хвилинах на Чемпіонаті світу, і всі вони відбулися під час останньої перемоги Австралії над Данією в 1/8 фіналу.

Тим часом Франції доведеться зупинити Кіїра та Расо без захисника Іва Переста, принаймні спочатку. Берест вийшов зі стартового складу Чому блакитний.

Ознайомтеся з повним розкладом Чемпіонату світу з футболу серед жінок і дивіться кожен матч у прямому ефірі тут. Знайти останні результати тут.

Він слідує Слідкуйте за своїми фаворитами, щоб персоналізувати свій досвід FOX Sports

Чемпіонат світу з футболу серед жінок

Австралія

Франція

READ  Американські законодавці прибувають на Тайвань, коли в Китаї вирує напруженість

Отримайте більше від Чемпіонату світу з футболу серед жінок Слідкуйте за своїми улюбленими, щоб отримувати інформацію про ігри, новини тощо

About the Author: Sterling Clem

"Зомбі-євангеліст. Мислитель. Завзятий творець. Інтернет-фанат, що отримує нагороди. Невиліковний фанат".