«Марш» починає своє життя з поразки в англійській Прем’єр-лізі і закриває Ліверпуль до Сіті

Наприкінці матчу Джессі Марш зібрав гравців «Лідса» на розіграш у центральному колі і виголосив, здавалося б, палку промову.

Отже, який меседж американець своїй новій команді після його першої гри в якості менеджера в Прем’єр-лізі?

«Це було дуже просто, і це було дуже позитивно і величезний крок у правильному напрямку», – сказав Марш.

Проблема була в тому, що це все ще втрата. інший.

Що ж, «Лідс» зіграв напрочуд добре в поразці від «Лестера» з рахунком 1:0 у суботу, враховуючи, що Марш провів у команді лише п’ять днів після того, як замінив Марсело Бьєлсу — «живу легенду», як описав Марш Аргентини — на посаді тренера.

Лідс добре відреагував на коригування Марша в тактиці та будові, виглядаючи більш компактним, ніж команда, яка пропустила рекордну кількість голів у лютому, щоб ефективно виштовхнути Бьєлсу після 3-1/2 років на Елланд Роуд. І дев’ятнадцять ударів Лідса, порівняно з сімома Лестера, також розповідають історію.

Але це було досить важливо, коли на 67-й хвилині Харві Барнс забив переможний гол.

«Можливо, це американець всередині мене, але я дізнався, що іноді наш вид спорту не найкрасивіший», — сказав Марш, колишній національний американський футболіст, який йде по стопах співвітчизників Боба Бредлі та Девіда Вагнера у керівництві Прем’єр-лігою. .

“Але це не має значення, ви повинні робити все, що можете в цьому виді спорту, щоб керувати. У такому виді спорту, як баскетбол, ви набираєте багато очок, і зазвичай найкращій команді вдається вийти”.

Цього разу не для Лідса, який програв п’ять матчів поспіль і лише на два очки вище зони вильоту за 11 ігор до кінця.

READ  Захід намагається створити владу в Україні

Це завдання, яке стоїть перед Маршем протягом останніх двох з половиною місяців сезону.

Перемога Ліверпуля

Ліверпуль без вагань шукає Манчестер Сіті.

Домашня перемога над Вест Хемом з рахунком 1:0, забезпечена голом Садіо Мане на 27-й хвилині, відсунула друге місце Ліверпуль на три очки від лідера, який грає в дербі проти Манчестер Юнайтед у неділю.

Програйте це, і Сіті опиниться на прицілі Ліверпуля, у якого буде гра в запасі і наразі має видатну різницю м’ячів 4. Ліверпуль виграв сім голів поспіль у лізі.

“Челсі” все більше застрягає на третьому місці – на 10 очок відстаючи від “Ліверпуля” і на 6 очок, випереджаючи “Манчестер Юнайтед”, що займає четверте місце, – після перемоги над Бернлі з рахунком 4:0.

Ріс Джеймс і Крістіан Пулішич відзначилися дублем від Кая Хаверца.

Ефект Еріксена

Зворушлива і чудова реакція захисника Норвіча Брендона Вільямса на поразку його команди від Брентфорда з рахунком 3:1 значною мірою підсумувала настрої до Крістіана Еріксена, коли данський гравець зробив ще один позитивний крок у своєму вражаючому одужанні від зупинки серця.

Еріксен висміяв Вільямса, який спочатку був розлючений і, здавалося, був готовий завдати удару своєму супернику, коли вони разом котилися по землі. Коли Вільямс зрозумів, що це Еріксен, він грайливо обняв датчанина.

Ericsson був у своєму першому змаганні з 12 червня, коли впав на полі під час гри з Данією проти Фінляндії на чемпіонаті Європи, і доклав руку до двох із трьох голів Евана Тоні у вирішальній перемозі Брентфорда.

Його перша перемога в лізі з дев’яти спроб дозволила команді відірватися від зони вильоту на шість очок і зберегти Норвіч на останньому місці.

READ  Український студент описує жахи війни | Новини, спорт, робота

«Ньюкасл» також відійшов від останніх трьох місць з перемогою над «Брайтоном» з рахунком 2:1, що збільшило серію чемпіонату, в якій саудівська команда не програвала, до восьми матчів.

INGS Нагадування

Серія Саутгемптона з п’яти ігор завершилася без поразок у лізі після надихаючого виступу одного з їхніх колишніх гравців.

Денні Інгз, який залишив Саутгемптон минулого літа через суперечку з контрактом і приєднався до Астон Вілли, болісним нагадуванням своїй старій команді про його атакуючі здібності забив гол і дві результативні передачі під час перемоги Вілли з рахунком 4:0.

Також забили Олі Уоткінс, Дуглас Луїс та Філіп Коутіньо.

Вілла в безпеці в середині турнірної таблиці та на тій же кількості очок, що й «Крістал Пелас», який переміг «Вулвергемптон» з рахунком 2:0 завдяки голам Жана-Філіппа Матети, а потім Вілфріда Захи з пенальті.

Це була третя поразка поспіль для «Вовків», які посідають восьме місце.

Вшанування України

Усім суботнім матчам перед грою передували оплески на знак данини, яку Прем’єр-ліга назвала «проявом солідарності» з Україною після вторгнення Росії.

На великих екранах усередині стадіонів було написано повідомлення «Футбол разом», а аватар Прем’єр-ліги на сторінці у Twitter змінено на жовто-блакитний кольори України.

Ця честь була зіпсована деякими фанатами “Челсі”, які перервали оплески на хвилині проти “Бернлі”, скандуючи ім’я власника російського клубу Романа Абрамовича, який цього тижня виставив клуб на продаж після 19 років контролю.

“Не час давати інші повідомлення”, – сказав тренер “Челсі” Томас Тухель. “Це момент, щоб проявити повагу. Ми хочемо це зробити. Як клубу, нам потрібно, щоб наші вболівальники віддалися цій хвилині оплесків”.