Команда тижня Євро-2020

Цього тижня Sports Mole обирає свою команду Євро-2020 для заключного етапу 1/8 фіналу змагань, включаючи Гаррі Магуайра, Люка Шоу та Пола Погбу.

Останні 16 етапів Євро-2020 Він дав декілька чудових матчів та шокуючих результатів, з найбільшим порушенням туру в понеділок ввечері, як фаворит для турніру Франція Це було ліквідовано Швейцарія.

Чемпіон світу просунувся з рахунком 3: 1 за останні 10 хвилин протистояння зі Швейцарією, якій на завершальній стадії вдалося зменшити її до 3: 3 перед перемогою з пенальті, Кайліан Мбаппе Відсутні критичні зусилля.

в. Субота, Данія Вони показали свій клас перемогою 4: 0 Уельс, До Італія Попередня ввічливість при перемозі 2: 1 АвстріяАле це було далеко не комфортно Роберто МанчініЗі свого боку, якому потрібен був додатковий час для просування.

Голландія вражений Чеська Республіка Рано в неділю, поки Бельгія господарі перемогли Португалія Завдяки успіху 1: 0, с Торн Азард Єдиний гол у матчі він забив на 42-й хвилині.

Два випустили два чудові матчі, наприклад Іспанія Вийшов з його останніх 16 матчів з Хорватія Завдяки успіху 5-3 після додаткового часу, Швейцарія може вийти в чвертьфінал, обігравши Францію.

Вівторок, Англія забив перемогу 2: 0 Німеччина На “Уемблі” завдяки голам Рахім Стерлінг І Гаррі КінгІ три леви заберуть Україна У чвертьфіналі с Андрій ШевченкоЙого команда забиває перемогу 2: 1 Швеція після додаткового часу.

У п’ятницю Швейцарія зіткнеться з Іспанією, а Бельгія зіграє з Італією у чвертьфіналі, тоді як склад у суботу є несподіванкою, оскільки Чехія проти Данії випереджає Англію. Місце в останніх чотирьох змаганнях.

Ось, спортивна родимка Він вибирає свою команду на Євро-2020 цього тижня з останніх 16 турнірів цього літа.

READ  Бахрейн готується до невеликого тренувального збору в Україні | Щоденний суд

оборони

© Reuters

між паличками Тібо Куртуа Він заробив кивок за свій солідний виступ Бельгії проти Португалії, оскільки воротар “Реала” зробив серію розумних зупинок, а його керованість і спокій під тиском були надзвичайними.

Є два гравці Англії в чотиристоронній обороні, с Гаррі Магуайр До нього приєднався його товариш по команді з “Манчестер Юнайтед” Подивіться ПоказатиОбидва вони були видатні у своїй перемозі над Німеччиною у два голи у ніч на вівторок.

Магуайер оговтався від проблеми з гомілковостопним суглобом, щоб підсилити оборону Англії, якій вони ще не поступились цього літа, тоді як Шоу був чудовим захисником проти Німеччини, допомагаючи Стерлінгу зробити рахунок 1: 0, а також зігравши важливу роль. О другій ночі біля нього на “Уемблі”.

Томас МонньєТим часом він також на стороні, виставивши чудовий виступ проти Португалії в неділю. 29-річний футболіст надавав допомогу Thorgan Hazard, щоб забити єдиний гол у змаганнях, а також був здоровим у захисті, оскільки Португалії було важко перехитрити фізичного захисника.

Останнє місце подається у чотирьох захисних заходах Томас Каллас завдяки його виступу у перемозі Чехії з рахунком 2: 0 над Нідерландами; 28-річний юнак надавав допомогу в першій грі своєї команди, тоді як в іншому кінці він був чудовим Мемфіс Депей І Доніель Малін Протистояти.

Італія Леонардо Спінаццола Шкода пропустити, адже він також був блискучим у 1/8 фіналу, поки був захисником Данії. Йоахім Мале Він заслуговує на особливу відзнаку за виступ проти Уельсу.

Медфілд

Француз Пол Погба з'явився на фото, що зіграв проти Швейцарії на Євро-2020 28 червня 2021 року© Reuters

Пол Погба У 1/8 фіналу він був на програші, оскільки Франція була шокована Швейцарією, але півзахисник “Манчестер Юнайтед” просто повинен був бути включений у цей склад. 28-річний хлопець забив третій гол своєї команди в матчі, який мав би бути достатнім для забезпечення перемоги, тоді як дальність його пасів була вражаючою; Півзахисник провів солідний турнір, незважаючи на швидкий вихід з країни.

READ  Реал Мадрид: Презентація нового Бернабеу була відкладена через війну в Україні

Томас Холлс комфортно стає одинадцятим завдяки виступу за Чехію проти Нідерландів у неділю; 28-річний юнак відкрив рахунок на 68-й хвилині змагань, перш ніж перетворитися на провайдера Патрік Шик Щоб на 80-й хвилині зробити рахунок 2: 0, це був фантастичний багатосторонній показ із боку півзахисника.

Олександр Зінченко У вівторок він грав на позиції вінгера за “Україну”, але тут був розміщений у півзахисті, оскільки неможливо було залишити захисника “Манчестер Сіті” поза полем. Дійсно, 24-річний футболіст показав чудовий показ проти Швеції, відкривши рахунок на 27-й хвилині, перш ніж надати гольову передачу Артем Довбек Перемогти його в Україні на завершальній стадії овертайму.

Торган Азар, на жаль, втратив роль півзахисника через конкуренцію в цій області поля Гранітний Шака Він також був блискучим у перемозі Швейцарії у серії пенальті над Францією і заслуговує на це згадки.

напад

Данець Каспер Долберг святкує забив свій другий гол 26 червня 2021 року© Reuters

Каспер ДольбергВиступ Данії проти Уельсу в суботу був надзвичайним, загальний виступ 23-річного юнака зіграв важливу роль у успіху його команди. Тим часом нападник обмежив свою потужну роботу двома голами, досягнувши дуже важливого досягнення на 27-й хвилині, перш ніж забити секунду незабаром після першого тайму, що закінчило надії Уельсу на вихід у чвертьфінал.

як погба, Карім Бензема Він не заслуговував бути на програшній стороні у 1/8 фіналу, оскільки нападник “Реала” продемонстрував солідну ефективність, забивши два голи проти Швейцарії. Зрештою Бензему замінили на додатковий період, але це все одно було чудовим показом для 33-річного юнака.

Останнє місце з цього боку передано Швейцарії Харіс Сеферович Продемонструвати два голи проти Франції. 29-річний футболіст відправив свою країну вперед на 15-й хвилині чудовим ударом головою, а потім піднявся ще на 81-й, щоб скоротити відставання навпіл до 3-2; Це був неймовірний виступ нападника “Бенфіки”, який завдав всілякі проблеми у заключній третині поля.

READ  У суботу в клубі Whistler Racket Club відбудеться збір коштів для України

Іспанський дует Ферран Торрес І Альваро Мората Вони заслуговують на особливу похвалу за виступи проти Хорватії, тоді як виступ Стерлінга за Англію у перемозі над Німеччиною з рахунком 1: 0 також був сильним; Важко було виключити когось із трьох найкращих названих, оскільки вони внесли свій внесок у 1/8 фіналу.