Жозе Моурінью: Тоттенхем “бореться” після поразки від “Брайтона” та “Ліверпуля”

“Тоттенхем” (“Тоттенхем”) вступив у “Брайтон”, очікуючи перемоги в неділю, але господарі забили раніше і зберегли перемогу 1: 0.

Це був вкрай необхідний результат для Навраса, який тепер має сім очок переваги між собою та трьома командами в зоні вильоту. Але для “Тоттенхема” результат у неділю став шоком, оскільки лондонці вважають себе кандидатом у титули.

Втрата залишила “Тоттенхем” на шостому місці – на два очки від “Вест Хема” – коли перемога поставила б їх на п’яте місце і дихала шиєю четвертому Лестеру.

Незважаючи на поразку від 17-го “Брайтона”, менеджер “Тоттенхема” Жозе Моурінью не був надмірно розчарований відразу після цього. Менеджер “Тоттенхема” вирішив зосередитись на позитиві, який побачив у матчі, а не переживав через програш у матчі Прем’єр-ліги вдруге поспіль, одночасно визнаючи проблеми, які мучили команду під час недільної поразки.

“Ми почали погано”, – сказав Моурінью Sky Sports одразу після матчу. “Фактично, [Brighton] Вони можуть підписатись одразу, коли дістануться до посади, а потім, [it was] Дуже подібна ситуація, коли вони забили гол. І в першому таймі я відчував, що команда могла бути дуже підготовленою до відмови від цієї мети та ситуації. Трохи відключений, трохи не вистачає влади.

“У другому таймі – особливо в останні 25-30 хвилин – вони дали все, звичайно, з певними обмеженнями. Ми не могли забити, не створили багато шансів – воротар зробив виняток. [save]. Звичайно, ми контролювали, але в той же час ми давали їм можливість контратакувати.

Отже, у другому таймі, я думаю, ми, можливо, заслужили більшого [them having] Неймовірна можливість забити гол [in the 85th minute]. “

READ  Україна Останні оновлення - Держдепартамент США

Моурінью поспішно похвалив своїх гравців за те, що вони ніколи не здавались, особливо захисника Тобі Алдерволда. Саме втручання Алдервейрелда на лінію воріт за п’ять хвилин до кінця матчу завадило Брайтону подвоїти їхню перевагу, а Моурінью вказав після матчу, що захисник грає з травмою.

Тренер сказав, що такий вид бойового настрою подарував Моурінью гарне відчуття, незважаючи на результат.

“З’явився великий дух”, – сказав Моурінью. “[They] Другий тайм показав мені, що вони мали поганий результат – дві поразки – вони показали, що страждають, і намагалися боротися з цим горем, скажімо так. Вони пробували.

“Тож мені нічого сказати негативно[ly] Про них. Я залишаю матч, почуваючись добре зі своїми дітьми через те, що вони намагалися зробити у другому таймі “.

“Тоттенхем” зустрінеться в наступній грі проти “Челсі” у четвер, а дві команди зрівняють очки перед матчем.

About the Author: Gene Crawford

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".