Дивіться матч Румунія U21 проти України U21 онлайн: телеканал і пряма трансляція Євро-2023 U21

Румунія U-21 приймає Україну U-21 на Stadionul Steaua в матчі другого туру Чемпіонат Європи серед молоді 2023 року У суботу (24 червня).

Румунія розпочала свою кампанію з розгромної поразки 3-0 проти Іспанії в четвер. Усі три голи були забиті у другому таймі, забивали Алекс Баена, Хуан Міранда та Серхі Гомес, щоб привести іберійців до перемоги.

Тим часом Україна набрала найбільше очок, здобувши звичайну перемогу над Хорватією з рахунком 2:0. На 18-й хвилині Олексій Кащук вийшов з нуля, а через три хвилини другого тайму реалізував форварда Данило Секана.

Перемога вивела їх на друге місце в турнірній таблиці з трьома очками. Іспанія лідирує в саміті за різницею м’ячів.

Румунія U21 – Україна U21: телеканал і пряма трансляція

Єгипет: beIN SPORTS CONNECT, beIN Sports Premium 2, TOD
Франція: beIN Sports MAX 4, безкоштовно, beIN SPORTS CONNECT
Німеччина: ran.de