Голкіпер Реала прокоментував ситуацію в Україні

<فئة="وصلة " href="https://sports.yahoo.com/soccer/teams/real-madrid/" بيانات-i13n="ثانية:content-canvas;subsec:anchor_text;elm:context_link" بيانات-ylk="slk:ريال مدريد;sec:content-canvas;subsec:anchor_text;elm:context_link;itc:0">Реал Мадрид</a> Воротар Андрій Лунін.  Фотогалерея: Getty Images e2a5dfdae694c93a01ee6b83 “data-src=”https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/shf3Qc4l1gdWNQrsjFViug–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTUzOA–/https://media. zenfs.com/en/ ukrayinska_pravda_articles_451/bd807e2a5df dae694c9dc93a01ee6b83″/><button class=
Андрій Лунін, воротар Реала. Фотогалерея: Getty Images

Голкіпер “Реала” Андрій Лунін у коментарях після чвертьфінального матчу Ліги чемпіонів вирішив нагадати людям про війну в Україні. Задня нога Проти Манчестер Сіті.

Слова Луніна передав в MadridXtraСпільнота вболівальників Реала.

“Ситуація складна в моїй країні. Через це мені непросто тренуватися щодня. Але я хочу подякувати всім, хто мене підтримує”, – сказав Лунін.

Статистичний ресурс SofaScore визнав Луніна найкращим гравцем матчу. Андрій зробив вісім сейвів і ще два сейви зробив у буллітах.

У підсумку «Реал» вийшов у півфінал Ліги чемпіонів. Суперником команди стане мюнхенська “Баварія”, яка за сумою двох матчів обіграла “Арсенал”.

фон: Напередодні також визначилася ще одна пара півфіналістів. Парі Сен-Жермен зустрінеться з Боруссією Дортмунд. Парижани в чвертьфіналі перемогли «Барселону», а дортмундська «Боруссія» в чудовому матчі перемогла «Атлетіко».

Півфінальні поєдинки заплановано на 30 квітня, 1 та 7 і 8 травня. Фінал Ліги чемпіонів 2023/24 відбудеться 1 червня на стадіоні Уемблі в Лондоні.

підтримує прибуває або стає Наша вівчарка!

READ  Міжнародна асоціація юристів призупиняє членство України перед ключовим голосуванням керівництва