Англія здобула перемогу над дебютантом турніру Гаїті з рахунком 1:0 у першому матчі Чемпіонату світу з футболу серед жінок

Зак Гудвін/PA Images/Getty Images

Англійська Джорджія Стенвей святкує забитий гол у ворота Гаїті.

CNN

На папері була невідповідність. Чемпіон Європи та один з Кубок світу улюблений Англія Протистояння Вперше на турнірі Гаїті.

Але матчі Чемпіонату світу не були виграні на папері, оскільки карибська країна зрівнялася з левицями майже на кожному кроці в першому матчі двох команд, лише врешті-решт програвши з рахунком 1-0 після того, як Джорджія Стенавей забила з пенальті.

Кілька чудових сейвів від гаїтянського воротаря Керлі Теуса зробили рахунок лише на один гол, хоча Англія завдала 19 ударів по воротах, 10 з них у створ.

Джастін Сеттерфілд/Getty Images

Алісія Руссо з Англії б’ється з Керлі Теус з Гаїті.

Пізніше у Гаїті була можливість зрівняти рахунок, але два чудових сейви, виконані англійською воротаркою Мері Ірбес, уберегли її команду попереду, і врешті-решт «Левиці» здобули неприємну перемогу.

“Вони кинули нам виклик”, – сказав ITV після цього найкращий бомбардир збірної Англії Стенавей.

“Вони були дуже небезпечними в контратаці, тому ми попрацюємо над цим на тренуваннях цього тижня. Марі зробила чудовий сейв, і всі зіграли свою роль. Через такі моменти вона такий чудовий воротар. Найголовніше, що ми здобули три очки”.

Детальніше: Гравці з Гаїті сподіваються повернути додому «радість і хвилювання» чемпіонату світу серед жінок

Гаїті не підтримала очікування від початкового обміну, створивши найбільш багатообіцяючий шанс на початку матчу, коли Розеллорд Борджелла промчала крізь захист збірної Англії, перш ніж відбити її удар повз ворота.

Англія продовжувала тиснути, побачивши можливий пенальті, виключений за допомогою VAR, і змусила Теуса виконати перший доблесний сейв.

READ  Туреччина каже, що Росія та Україна підпишуть угоду ООН про експорт зерна в п'ятницю | Новини про війну між Росією та Україною

Однак на 25-й хвилині перевірка VAR призвела до пенальті для Англії після того, як гаїтянин пограв рукою у штрафному майданчику. Спочатку спроба Стенавея з пенальті була вражаюче відбита Теусом, але коли було встановлено, що гаїтянський голкіпер пішов вперед за межі своєї лінії, пенальті було відновлено, і Стенавей не упустив свій другий шанс.

Пенальті Джорджії Стенауей показав різницю між двома командами.

“Я просто зосередився на м’ячі та ситуації”, – додав Стенавей.

“Перший пенальті був дуже гарним сейвом, тож йому слід віддати належне, але, очевидно, він був поза межами лінії. Я був схильний змінити сторону, але ви повинні довіряти своїй стратегії. Є процес, яким я керую, і я його дотримуюся”.

Незважаючи на ранню перевагу, Англія не змогла використати оборону Гаїті та намагалася зламати її, тоді як лише ключові підкати Ербеса на іншому кінці завадили Гаїті зрівняти рахунок.

“Це була дуже важка гра, і я дуже задоволена трьома очками”, – сказала тренер збірної Англії Саріна Вегман ITV. Це було дуже несподівано і дуже перехідно. Це те, що вони показали, і ми з цим боролися. Ми створювали моменти, але втратили м’яч, а потім їх не було. Це було важко для нас.

“Ми хочемо завершити свої шанси. Ми зробили це за допомогою пенальті, і це було добре, тому що перемога – це найважливіше”.

Тим часом в іншому матчі групи D Данія перемогла Китай з рахунком 1:0, сенсаційно повівши в рахунку на останній хвилині основного часу, коли Амалі Вангсгаард, яка вийшла на заміну, пробувши на полі менше п’яти хвилин, пробила головою з кутового Пернелла Хардера.

READ  Починається суд над 100-річним колишнім охоронцем нацистського концтабору | Німеччина

У шість хвилин додаткового часу ще був час для деякої пізньої драми, коли Китай ледь не зрівняв рахунок, але м’яч відскочив далеко від лісу та промчав. Однак гол не зарахували, кілька китайських гравців опинилися в офсайді.

Останні хвилини змінили вигляд матчу, який мав закінчитися нульовою нічиєю, оскільки обидві сторони намагалися знайти вирішальну перевагу.

About the Author: Sterling Clem

"Зомбі-євангеліст. Мислитель. Завзятий творець. Інтернет-фанат, що отримує нагороди. Невиліковний фанат".