Євро 2022: Рейчел Фернесс і Саймон Магель дають НІ перемогу над Україною в першому матчі

Північна Ірландія двічі забила гол, перемігши кандидата Україну з рахунком 2: 1 у першому етапі плей-офф чемпіонату Європи 2022 року.

Рейчел Фернесс вивела Кенні Шеллз за п’ять хвилин до того, як Дарина Абанашенко повернула перевагу господарям у Ковалівці.

Потім півзахисник “Ліверпуля” Фуернес був витіснений з-за травми щиколотки, коли обидві команди повернулись до рівня на перерві.

Однак Саймон Мегілл повернув перевагу штату Нью-Йорк через 12 хвилин у другому таймі, закінчивши моє ліжко.

Це була відмінна перемога для Північної Ірландії, яка змагається у своєму першому матчі плей-офф за великий турнір, посівши друге місце після Норвегії в кваліфікації.

Зустріч відбудеться у вівторок на Seaview, а пряма трансляція відбуватиметься на BBC Two Northern Ireland, BBC iPlayer та веб-сайті BBC Sport.

Позитивний старт скасовано

За яскравих умов на вечірньому сонці в Ковалівці Північна Ірландія тиснула на господарів із самого початку. Капітан Маріса Каллахан отримала ранній постріл до того, як відмінна передача Кірсті Макгіннесс пройшла в сантиметрах від витягнутого чобота Надене Колдуел в задній штанзі.

Однак їх позитивний старт був нагороджений початковим голом через п’ять хвилин, коли Франсуа скористався витонченою передачею Таміли Хімміч через 18-ярдову лінію, щоб вибити вирішальний гол – її шостий гол за сім матчів.

Україна отримала прохолодні вимоги щодо штрафу після того, як м’яч потрапив в обійми Джулі Нельсон, і зусилля Роксолани Кравчук прискорились, оскільки впевненість власників будинків, що стоять на 25 місці вище штату Нью-Йорк, почала зростати.

Рейчел Фернесс забила свій 31-й міжнародний гол, але отримала травму в першому таймі

Хоча реальних шансів створити не вдалося, зрівняльний рахунок відбувся на 22-й хвилині, коли навіс Ії Андручак був кинутий посередині від стійки необмеченим Абанашенком.

READ  Тренер України хоче успіху на Євро, щоб допомогти боротися з Путіним

Гол, здавалося, підняв господарів, і стан Північної Ірландії продовжував серйозно травмуватися, коли Франція пішла з поля в сльозах через травму щиколотки після того, як пройшло півгодини, і її замінила Хлоя Макарон.

Вже відсутній у своїй команді вісім ключових гравців у грі плей-офф, Шилз сподівається, що рекордний бомбардир Північної Ірландії зможе відновитись вчасно до другого матчу у вівторок на Сів’ю.

Шилс говорив перед матчем про використання травмованих гравців як захист, а травма Фернесса дала втомленому НІ додатковий поштовх, оскільки дві команди під час перерви вийшли на один рівень.

Magill у формі знову вражає

Другий тайм розпочався за тією ж лінією, що і перший. Постріл Каллахана через сітку був недосяжним для Магілла та нападника “Евертона”, які взяли на себе ініціативу за відсутності Печі, і добре прокотилися в область, але її потужний постріл з вузького кута потрапив у бічну сітку.

Джекі Бернс витримав дальній удар Хіміча здалеку в рідкісній атаці вдома, перш ніж Магель втретє забив на 57-й хвилині.

Дарія Кравіц не зуміла розібратися з ударом голови Сари Макфадден над захисником господарів, а Магелл продемонстрував чудову силу в подоланні захисника перед стійким, впевненим ударом воротаря Ірини Саніної.

Як і в обох іграх проти Білорусі в кваліфікації, Північна Ірландія поглибилася після невдачі, і гол Магілла став справедливою винагородою за рішучий виступ згуртованої сторони Шилз.

Бернс зробив розумну зупинку, щоб відбити штрафний удар Кравчука з 25 ярдів, і, хоча статистика поглинання України зросла на завершальній стадії, Північна Ірландія добре згуртувала власників будинків, особливо видатну Ребекку Маккенну.

Бернс був звільнений з “Гімміха” на останніх хвилинах пізнього терору, але Північна Ірландія вирішально виграє від “Белфаста” у матчі-реванші, оскільки вони прагнуть до свого першого великого фіналу.

READ  Путін застерігає Європейський Союз через його гнів через заморожування цін на нафту

Повний матч дивіться на BBC iPlayer (Лише Великобританія)