Україна обіграла Боснію і Герцеговину в кваліфікації до чемпіонату світу

Голи у другому таймі півзахисника Олександра Зінченка та нападника Артема Дувбека дали Україні перемогу з рахунком 2:0 над Боснією та Герцеговиною у вівторок і відправили її у відбірковий турнір до чемпіонату світу на другому місці, поступаючись переможцям групи Франції.

Україна фінішувала в групі D з 12 очками, випереджаючи Аль-Зарку на шість очок і Фінляндію на одне очко. Україна прагне вперше виступити на чемпіонаті світу з моменту виходу в чвертьфінал у 2006 році і отримати певну віддачу після поразки в плей-офф від Франції в 2014 році.

Фінляндія у вівторок вдома програла з рахунком 2:0 від Франції, чемпіона 2018 року, який вийшов вперед, обігравши Казахстан з рахунком 8:0. субота.

«Сині» постраждали в першому таймі в холодному Гельсінкі, але атака посилилася, коли в ній брав участь зірка «Реала» Карім Бензема. Він забив після співпраці з Кіліаном Мбаппе, який додав другий чудовий гол, щоб продовжити свій плідний рівень.

Французи вже пройшли кваліфікацію до Катару і потихеньку стартують на Олімпійському стадіоні. Найкращий бомбардир Фінляндії в історії Тімо Пуккі на 30-й хвилині зручно завдав один удар голкіпера Уго Льоріса і забив його в іншій спробі, коли він домагався свого 34-го міжнародного голу.

Сміливий тайм був підсумований, коли французький правий захисник Лео Дюбуа вирвався з травми правого підколінного сухожилля і був замінений Бенджаміном Паваром.

Намагаючись відкрити міцну команду Фінляндії, наставник Франції Дідьє Дешам нагодував Бензему за неефективного Муссу Діабі і наблизився до 57-го.

Швидкий рух і технічні здібності Бенземи були настільки хороші, що він обмінявся пасами з Мбаппе, який забив чотири м’ячі проти казахів, і забив удар, який трохи відхилився на 66-й хвилині.

READ  Ліга чемпіонів: Бензема забив два м’ячі в матчі з «Реалом» над «Шахтарем» з рахунком 2:1

Це було 36-е місце для Бенземи в 94 іграх за збірну Бразилії та дев’яте в 13 матчах з тих пір, як Дешам був викликаний Дешаном на чемпіонат Європи цього літа.

Його партнерство з Мбаппе продовжує покращуватися.

«Дивлячись на команду, яку ми маємо (Чемпіонат світу), у куточку нашої свідомості», – сказав Бензема. «У нас є свої цілі, серед них – перемога на чемпіонаті світу».

Мбаппе забив чудовий гол на 76-й хвилині.

Обернувши захисника на центральній лінії, він кинувся ліворуч і блискуче пробив м’яч з-за меж штрафного у правий нижній кут, забив свій 24-й міжнародний гол.

До учасників групи 10, які зайняли друге місце, приєднаються дві команди, які виграли групу Ліги націй минулого року. Першим у півфіналі зіграє вдома той, хто посідає шість найкращих рекордів.

Відбіркові матчі до ФІФА пройдуть 26 листопада в Цюріху.

29 березня троє фіналістів поповнять склад із 13 європейських команд, які базуються в Катарі.