Тоттенхем кидає шок в результаті поганого Брайтона

“Чайки” весь сезон загравали із зоною вильоту, але в неділю перемогли “Тоттенхем”.

Недільний квартал Прем’єр-ліги завершився програшем “Тоттенхема” “Брайтону” з рахунком 1: 0

Голом Леандро Труссара на 17-й хвилині було все, що було потрібно чайкам, щоб перемогти негідну команду “Тоттенхема”, яка, здавалося, була зацікавлена ​​лише в матчі з часом, що наближався до 90 хвилин. Брайтон обіграв своїх відвідувачів і переміг їх на шляху до першої домашньої перемоги в цьому сезоні.

Це була втрачена можливість для Тоттенхема, який міг піднятися на п’яте місце з перемогою. Натомість команда з Брайтона, якій загрожує виліт, святкувала за останнім свистком, а Наврас піднявся на сім очок вище зони вильоту.

Раніше в неділю Томас Тухель здобув свою першу перемогу на посаді тренера “Челсі”, оскільки “сині” програли “Бернлі” з рахунком 2: 0. Сезар Аспілікуета та Маркос Алонсо забили по обидва боки половини, коли “Челсі” тримав другий чистий аркуш поспіль під керівництвом Тухеля.

Матч був більш однобічним, ніж міг би судити результат, “Челсі” утримав “Бернлі” лише на 28 відсотків, обігравши “Клер” з рахунком 19: 1. Люди Тухеля могли знайти мережу кілька разів, коли Каллум Хадсон-Одой був близький до просування до списку воріт, коли він потрапив у штангу, але ці три очки все, що шукав “Челсі” в щільній гонці всередині першого місця Прем’єр-ліги. 10.

В іншому місці “Лідс Юнайтед” завдав удару по надії “Лестера” не відставати від лідерів ліги, коли команда Марсело Бієльси запевнила перемогу над “Лисицями” з рахунком 3: 1. Тим часом, здається, “Ліверпуль” повернувся у форму, незважаючи на нескінченну кризу травм, оскільки він обіграв “Вест Хем” 3: 1 над дублем Мохамеда Салаха.

READ  Німеччина вдарила п'ять, щоб принизити чемпіона Європи Італію; Угорщина програла Англії - раунд Ліги націй | футбольні новини

Новини DAZN надали оновлення у всьому недільному списку матчів. Ось як усе це сталося: