Спаллетті в “раю” після того, як дубль Фратезі дає Італії європейський поштовх

<فئة="وصلة " href="https://sports.yahoo.com/soccer/players/939030" بيانات-i13n="ثانية:content-canvas;subsec:anchor_text;elm:context_link" بيانات-ylk="slk:Davide Frattesi;sec:content-canvas;subsec:anchor_text;elm:context_link;itc:0">Голи Давіде Фратезі</a> Це дало Лучано Спаллетті його першу перемогу як чемпіон <a class="وصلة " href="https://sports.yahoo.com/soccer/teams/italy-women/" بيانات-i13n="ثانية:content-canvas;subsec:anchor_text;elm:context_link" بيانات-ylk="slk:إيطاليا;sec:content-canvas;subsec:anchor_text;elm:context_link;itc:0">Тренер Італії</a> (Габріель Бойс)” src=”https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/ecC.WlsTLiZGwIjhHDXoBg–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTYzOQ–/https://media.zenfs.com/en/afp. https://media.zen fs.com/en/afp .com/4b4d7e2100e57b0edd6ecef631cd12cd”/></div>
</div>
</div>
</figure>
<p>Лучано Спаллетті каже, що на новій посаді головного тренера Італії він на небесах після того, як Давіде Фратессе повернув «скуадру адзурру» у відбірковий цикл Євро-2024, двічі забивши у вівторок у захоплюючій перемозі над Україною (2:1).</p>
<p>Італія посідає друге місце з двох автоматичних місць у групі С після першої перемоги Спаллетті у своєму першому домашньому матчі, яка сталася завдяки двом голам півзахисника міланського “Інтера” Фратезі за перші півгодини на “Сан-Сіро”.</p>
<p>22-річний гравець, який виступав замість травмованого Сандро Тоналі, забив два голи поспіль, піднявши рахунок збірної Італії до семи очок разом з Україною, яка забила капітаном Андрієм Ярмоленком за чотири хвилини до кінця першого тайму. і Північна Македонія.</p>
<p>Наступного місяця Італія зустрінеться з Мальтою в Барі, а потім вирушить на Уемблі, місце її драматичної перемоги на нещодавньому чемпіонаті Європи, щоб зустрітися з Англією, яка лідирує в цій трійці з шістьма очками.</p>
<p>“Я дуже добре адаптувався, – сказав Спаллетті журналістам. – Бути тут неймовірно, я відчуваю себе на небесах, оточений блакиттю”.</p>
<p>“У нас, як у всіх, є труднощі, але у нас також є зобов’язання, які ми повинні виконати. Коли ми стикаємося з труднощами, ми повинні знати, як реагувати”.</p>
<p>Перемога у вівторок, можливо, була близькою, але були обнадійливі ознаки того, що Італія почала використовувати певну тактику Спаллетті.</p>
<p>За винятком короткого періоду після перерви, Італія домінувала в матчі з рівною грою, що нагадує Спаллетті, який привів команду «Наполі» до перемоги в чемпіонаті Італії минулого сезону.</p>
<p>За відсутності групи ключових гравців, у тому числі нападника Ювентуса Федеріко К’єзи, Італія легко могла перемогти з більшою перевагою.</p><div class=

Вони змарнували кілька шансів і влучили в ворота через Мануеля Локателлі в матчі, який був далеким від невдалої нічиї з Північною Македонією в суботу (1:1).

Тренер збірної України Сергій Ребров зізнався: “Нам було важко грати так швидко після гри з Англією (у вихідні). Італія грала дуже напружено, і нам було важко встигати за ними”.

«Однак я думаю, що у нас все ще є шанс пройти кваліфікацію».

– Італія домінує –

Знаючи, що після нічиєї в Скоп’є забезпечить лише перемога, Італія з першого свистка атакувала Україну і вже за три хвилини могла вийти вперед, коли Локателлі з межі штрафного пробив вище воріт.

На десятій хвилині після прориву до воріт Джакомо Распадорі підхопив голову руками, але пробив у трибуну.

Але через дві хвилини Україна вивела Італію вперед, коли Георгі Судаков заволодів м’ячем за межами штрафного майданчика своєї команди, а Маттіа Дзакканьї забив гол і віддав м’яч на Фратезі, який пробив у ворота.

Італія продовжувала тиснути та створювати моменти, а Распадорі потужним ударом від Фратезе забив і на 29-й хвилині заслужено вів у перевагу у два м’ячі.

Удар Ніколо Заніоло з низу пройшов між Фратезі та Распадорі, а потім впав на гравця “Інтера”, якому було достатньо, щоб забити другий гол Італії, який після перевірки VAR був зарахований за офсайд.

Італія, здавалося, була готова йти до перемоги, але незадовго до кінця першого тайму Ярмоленко скоротив відставання вдвічі.

Ярмоленко забив у порожні ворота після того, як Джанлуїджі Доннарумма, якого всю ніч освистували вболівальники Мілана, які все ще були розлючені через його перехід у Парі Сен-Жермен, заблокував удар Артема Довпіка з близької відстані, а Федеріко Демарко пробив відскоку прямо у ворота. . Лідер опозиції.

Україна відновила впевненість і була небезпечною в контратаці, але воротар Георгій Пущан довелося проявити максимум зусиль, щоб утримати Распадорі після того, як нападаючий блискуче пробив повз задню п’яту Заніоло.

Жвавий Дзаніоло на 67-й хвилині відбив удар Бушешана, а через кілька хвилин Локателлі після хаосу в штрафному українців пробив у поперечину.

Після того, як Йоакім Конопля зробив чудовий шанс за п’ять хвилин до кінця, а італієць Вільфред Гонто втримався в останні моменти, щоб забезпечити величезну перемогу.

Дифтерія/No

READ  Пряма трансляція Євро-2020: Новини збірної Англії - Данії та реакція Італії та Іспанії