Огляд та результат матчу 18 січня 2021 року

Товариський матч 18 січня 2021 року

Динамо – Легія – 0: 2

Голий: Бакарт, 29, 33 (пенальті)

Динамо: Бойко (Бущан, 46) – Кендзора (Караваєв. 46), Забарний, Шабанов (Сірота, 46), Миколенко (Сідклей, 46) – Сидорчук (Андрієвський, 46), Гармаш (Шепелєв, 46) – Циганков (Жерсон, 46) )), Буяльський (Дуелунд, 46), Вербіч (Де Пена, 46) – Беседін (чоловік, 46)

Спаринг №5 в історії варшавського та київського клубів. Поєдинок розпочався о 15:00. Ківуни ніколи не перемагали польську “Армію”: дві поразки та нічия в попередніх товариських матчах. Цікаво, що “Динамо” та “Легія” завершили 2020 рік на одне очко вгорі у своїй турнірній таблиці. Наступну гру Луческу повинен зіграти 21 січня Проти “Шахтаря” Грегорчука, Хоча, за чутками, їй загрожувала невдача.

Динамо-Легія: Веб-трансляція першого матчу Лосеску в 2021 році

Артем Бесдін дебютує на полі з грудня 2019 року. Нападник збірної України нарешті відбув дискваліфікацію. Поразки Шабанова біля його штрафного майданчика, регулярні помилки Ярмаша, перший удар поляків після введення орієнтира – отже, 10 хвилин минув старт. Повільний ритм, тяжкість в ногах “Динамо”, яке явно боролося на другому поверсі і під активним високим тиском. Перший точний удар був також по Легіону. Мартенчу дозволили без перешкод пробитися на 20 метрів – Бойко відступив. Перший рейд киян на 12-й хвилині став результатом зусиль Цеганкова та Гармаша, які розпочали атаку одним рейдом і дали тупикові Бояльському.

Бойко отримує від Луческу, щоб вбити м’яч. Чути крики по всьому полю. Сидоршук кинув чудовий удар у Мікуленка – удар восени був не менш захоплюючим, але над воротами. Наступний небезпечний епізод закінчився так само. Бесден публічно штовхнув Левчука, але чиновники дозволили йому продовжити матч. Вербіч підхопив снаряд, але кинув воротаря і ціль. Циганков пробіг біля словенської ущелини. Гармаш отримав ще один прекрасний скутер від Сидорчука на півдорозі через поле. Потім Вербіч кинув Буяльського, пас у відповідь і гол у пустий – офсайд скасував усе.

READ  Німеччина стикається з негативною реакцією через небажання відправляти танки в Україну | Україна

На 29-й хвилині високий Пікхардт тихо виграв поєдинок на другому поверсі, навіть не стрибнувши. Бойко не допоміг, Шабанов і Циганков втратили свої позиції. Кутовий пас від екс-гравця збірної Португалії Андре Мартінша. Шабанов підніс момент до своїх дверей з обрізанням. Миколенко не зафіксував лівий фланг, Кендзора сам штовхнув Пекхарта. Колишній нападник Чехії також пробив пенальті. Бекхардт вже забив 11 голів у плідній серії з 6 поєдинків, з яких до 6 голів у двох конкуруючих поєдинках у 2021 році. Колишній півзахисник української молодіжної збірної “Ювіля” спокійно стрибав того самого чеха – Томашу вдалося забити хет-трик з кількох метрів, але він Він не влучив у м’яч.

Другий гол “Динамо” скасовано в офсайді. Це був не перший раз, коли Гермаш розганяв атаку. Вербіч забив, Денис пробив з полиці, Циганков закінчив – одного українця зафіксували в офсайді. Кендзоря не на його крилі, посилаючи Капустку, постріл Гвілії, здійснений Миколенком. Динамо відверто пощастило, що результат не виявився шкідливим. Повна невдача в обороні та низька якість атак – 0: 2 до перерви, кияни не вдарили поляків за 45 хвилин.

У другому таймі Луческу випустив майже повністю оновлений склад. Просто погладьте мене, збережіть його місце. Справа не покращилася. Погані спроби втиснути динамо в шалені вільні зони, якими поляки не могли скористатися, закінчились. Лише мить після 15-хвилинної перерви. Це Де Пена різко подавався зі штрафного, дружина не могла наголосити на перерві. Сідклі кілька разів страхував своїх соратників – бразилець повертався з оренди лівої сторони оборони. Бхушан поклав руки в центр поля. Де Пена переїхав до Караваєва. Знайдений Дуелунд Герсон. Після удару, заблокованого Родрігесом де Пен і забив з 10 метрів – ніхто не заважав, але уругваець забив над Ла Вербеком.

READ  Щоденний звіт Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ) 147/2021 від 26 червня 2021 р. - Україна

Чергова спроба рухатися зліва направо, знову добре підтримала атаку Караваєва, але нібито Герсон у ролі центрального нападника – не дуже ефективний. Збарні чудовим довгим пасом вивів Супріагу наодинці з воротарем. Владислав вирішив обіграти Борука, але зіграв дуже незграбно. Жахлива обробка для Дуелунда на його половині – добре для Легіону, щоб ідеально склеїти складну гру. Ви можете зрозуміти сумне обличчя Луческу, уважно подивившись вниз. Варшава, яка минулого літа навіть не пройшла другий тур кваліфікації Ліги чемпіонів, тихо виграла додаток до Ліги чемпіонів.

Дуелунд добре зіграв у пресингу, а Шепелєв та Герсон зіграли подвійний покажчик з подачею в середину. Датчанин та українець не змогли зробити щось на зразок удару після кількох спроб. Шеплеєв намагався вимагати пенальті, але нічого не вийшло. І знову Дуелунд майстерно перехопив м’яч біля чужих воріт, а що робити далі, кияни не знають. Той момент, коли центральний захисник Збарні та захисник Сидоршук є найбільш захоплюючим у креативному плані. Він самовіддано лежить на дуелі Дуелунда. Гримаса болю, не менш неприємна нова травма? Наче так вийшло, датчанин закінчив матч. Нерішуча гра проти не найсильнішого суперника, кілька моментів і жах зі сценою ударів – Луческу емоційно починає з’ясовувати причину проблем відразу після фінального свистка. За давньою традицією, ніхто не буде ховатися за ситуацією товариського матчу під фізичними навантаженнями?

About the Author: Gene Crawford

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".