“Ліверпуль”-“Мілан”-2: 2: “Червоні” відстають у захоплюючій першій ночі, щоб виграти групу В Ліги чемпіонів | футбольні новини

“Ліверпуль”-“Мілан”-2: 2: “Червоні” відстають у захоплюючій першій ночі, щоб виграти групу В Ліги чемпіонів |  футбольні новини

Чудовий фінал Джордана Хендерсона приніс “Ліверпулю” перемогу ззаду проти “Мілана” з рахунком 3: 2 у захоплюючому нічному матчі у групі В Ліги чемпіонів.

“Ліверпуль” вирвався з пасток і завчасно вийшов з рахунком 1: 0 через автогол Фікайо Томорі після подачі Трента Олександра-Арнольда (9), перш ніж Мохамед Салах побачив пенальті, який врятував Майк Мінніан (14), що є його першим 17 фолом послуга .. Ліверпуль.

Але “Мілан” забив два м’ячі з несподіванки, коли Анте Ребіч забив два голи (42), а потім колишньому гравцеві “Манчестер Сіті” Ібрагіму Діасу вдалося забити (44) з двох подібних сильних слайдів, вразивши “Енфілд”, увійшовши в перший тайм.

Салах компенсував свій пропущений пенальті одразу після перерви (48), вдало вчинив розумним ударом Дівока Оріґі через захист, а Джордан Хендерсон завершив повернення Ліверпуля чудовим пів-волейболом із 20 ярдів (69), який був очищений. куточок.

Результат у поєднанні з нічиєю 0: 0 проти “Порту” “Атлетіко” виводить “Ліверпуль” у складну групу “В”, а “Порту”-у гостях 28 вересня. Підопічні Юргена Клоппа непереможні у всіх змаганнях цього сезону і непереможні у. 14 загалом.

Рейтинг гравців

Ліверпуль: Аліссон (6), Олександр-Арнольд (7), Гомес (7), Матіп (6), Робертсон (8), Фабіньо (7), Кейта (6), Хендерсон (8), Салах (7), Орігі (7) )), гутта (6).

Підписки: Мане (6), Джонс (6), Тьяго (6), Оксальді Чемберлен (NA), Мілнер (NA)

Мілан: Майньян (7), Калабрія (6), К’єр (6), Томорі (5), Ернандес (6), Беннасер (5), Кессі (6), Салемейкерс (6), Діас (6), Ляо (6), Ребек (7).

Підписки: Джиро (5), Флоренці (5), Тоналі (5), Мальдіні (NA)

людина з матчу: Джордан Хендерсон

Як Ліверпуль виграв у класичному матчі з п’ятьма голами

Це була перша європейська ніч на «Енфілді» для вболівальників, яка брала участь з початку пандемії, тоді як семикратний переможець «Мілана» повернувся до Ліги чемпіонів вперше за сім років.

Але це було спочатку грубим пробудженням для італійців, оскільки Ліверпуль з першої хвилини встановив третю оборону Мілана. Ендрю Робертсон та Діого Джота пропустили половину своїх ранніх шансів і просунулися завдяки чудовій командній роботі між Олександром-Арнольдом та Салахом.

картина:
Трент Олександр-Арнольд святкує після лідерства Ліверпуля з рахунком 1: 0

Зігравши 1-2 з Салахом навколо нічого не підозрюючого Рафаеля Ляо, Олександр-Арнольд пройшов у штрафну праворуч, подивився в середину, побачив, як м’яч потрапив до Томорі та минулого воротаря Майніана за автоголи.

READ  Україна бачить, що партія Путіна переслідує виборців на сепаратистському Донбасі

Передбачалося, що це буде 2-0 хвилини пізніше, оскільки “Ліверпуль” отримав пенальті через рукою Ісмаїла Беннасера, коли він врятував подачу Робертсона, але потужний пенальті Салаха врятував Міньян посередині, перш ніж стопор Мілана поводився добре, щоб вигнати голову штату Юта. Відскок на близькій відстані.

Новини команди

“Ліверпуль” зробив чотири зміни в команді, яка обіграла “Ліверпуль”, коли Вергілія ван Дейка посадили на лавку запасних разом з Тіаго та Садіо Мане, а Харві Елліотт промахнувся через травму.

Джо Гомес зробив свій перший старт з листопада, Дівок Орігі дебютував із січня, тоді як Джордан Хендерсон і Набі Кейта вийшли у півзахист.

“Мілан” зробив три зміни в команді, яка обіграла “Лаціо” у неділю, змінивши Алесіо Романьолі, Сандро Тоналі та Алессандро Флорензі. Златан Ібрагімович отримав травму, коли Олів’є Жиру був на лаві запасних.

Потім “Мілан” трохи заспокоївся, коли “Ліверпуль” перейшов на нижчу передачу, але шанси продовжували зростати, коли Джоель Матіп вдало вистрілив у Міньяна, а удар Салаха блискуче відштовхнув від краю штрафного майданчика.

Але така природа футболу Ліги чемпіонів, один момент якості перевернув гру з ніг на голову. Мілан зрівнявся з нізвідки, коли пас Ляо відокремив від Матіпа та Джо Гомеса, щоб знайти Ребіча, який обхопив ногу м’ячем, щоб завершити м’яч повз Аліссона.

Брахім Діас вивів
картина:
До кінця першого тайму Брахім Діас вивів “Мілан” з рахунком 2: 1

І лише через 110 секунд було 2: 1, коли Леобік відбив Ребіча зліва від штрафного майданчика. Цього разу він узявся за Тео Ернандеса, удар якого зупинив Робертсон на лінії, але Діас знову повернувся додому, а захисник Ліверпуля не встиг вчасно стати на ноги.

READ  Україна сподівається на проведення Олімпійських ігор у 2030-2032 роках - УНІАН

Вболівальники та гравці “Ліверпуля” увійшли до першого тайму, дивуючись, як їхнє домінування не відобразилося на результаті.

Але вони пропустили гачок на секунду у другому таймі, коли Саймон Кейр реалізував на задній стійці кутовий удар Джордана Хендерсона, лише щоб належним чином підняти прапор офсайду, швидко зробивши рахунок 2-2.

Мохамед Салах забив другий гол
картина:
Мохамед Салах забиває другий гол за “Ліверпуль”

Орігі отримав м’яч на межі штрафного майданчика від Салаха і взяв м’яч через лінію оборони Мілана на користь Аль-Масрі, який адаптувався, перш ніж проштовхнути м’яч у ворота Міньяна, і залишився на місці.

“Мілан” знову відступив, і “Ліверпуль” розчарувався, перш ніж посісти третє місце в середині другого тайму через несподіване джерело.

З напівпорожнього кутового удару Хендерсон чудово провів перший тайм з краю штрафної, влетівши в лівий нижній кут, щоб забити лише свій другий гол за “Ліверпуль” з кінця сезону 2019/20.

Будь ласка, використовуйте браузер Chrome для доступного відеопрогравача

Джордан Хендерсон описав перемогу “Ліверпуля” над “Міланом” з рахунком 3: 2 як несподіванку після того, як забив переможний гол на “Енфілді”.

Перевага в один гол все ще була хиткою, оскільки Олів’є Жиру пробив головою, а Аліссон відбив ударну лінію Мілана з кутового, але Ліверпуль утримався.

Це було не зовсім у Стамбулі в 2005 році, але перемога і повернення були демонстрацією характеру для ліверпульської команди, яка повернулася до жанру після сезону 2020/21, і класична європейська ніч внесе величезний внесок у відчуття нормальності Енфілд.

Клопп: Немає інтересу до Орігі? Очевидно, люди недостатньо дивляться футбол!

Дівок Оріґі показав чудовий результат у перемозі Ліверпуля над Міланом з рахунком 3: 2
картина:

Юрген Клопп на BT Sport:

“[Divock] Я грав у гарну гру. Люди забувають, наскільки він хороший, важко приєднатися до цієї команди.

READ  Клуб J-League демонструє підтримку Україні насінням та формою

“У літнє трансферне вікно ми всі думали, що для нього буде відповідне шоу, але зрозуміло, що люди недостатньо дивляться футбол.

“Він чудовий нападник, і сьогодні він дуже добре справився”.

На своїй післяматчевій прес-конференції Клопп додав: “Він чудовий хлопець. Коли він піде, його розглядатимуть як легенду. Він міг піти влітку, але футбол-це божевільне місце, і люди забули, наскільки він хороший. Ми повинні вирішувати ситуації. Він не зробив нічого поганого “.

Менеджер “Ліверпуля” Юрген Клопп заявив, що його перемога над “Міланом” з рахунком 3: 2-це хороший матч для перемоги з усіма цінними очками на груповому етапі Ліги чемпіонів.

Статистика Opta – 2485 днів між голами Хендерсона в CL

• “Ліверпуль” виграв свій перший домашній матч у семи з восьми останніх матчів Ліги чемпіонів (D1), програвши останній матч у жовтні 2007 року (0: 1 проти “Марселя”).
  • Під керівництвом Євгена Клоппа “Ліверпуль” програв лише один із 13 матчів на груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА на “Енфілді” (W10 D2) – 0: 2 проти “Аталанти” в минулому сезоні. “Червоні” забивали по 2,5 голи в кожній домашній грі на груповому етапі з тих пір, як німець взяв команду (33 голи).
  • Гравець “Ліверпуля” Джордан Хендерсон забив свій другий гол у Лізі чемпіонів (39 -й матч) через 2485 днів після свого першого гола проти “Лудогорець Разград” у листопаді 2014 року.

Що потім?

“Ліверпуль” зараз приймає “Кристал Палас” у Прем’єр -лізі в суботу о 15:00, а “Мілан” – у неділю ввечері о 19.45 у Серії А, а наступний груповий матч Ліги чемпіонів відбудеться вдома у “Атлетико” Мадрид 28 вересня о 20.00.