Кубок Європейських націй 2021 поточний рахунок: Чехія 1 | 2 Данія у другому таймі

Denmark football team celebrates after winning its last group game and qualifies for Euro 2020 round of 16. Photo: @Euro2020

У третьому чвертьфіналі Кубка Європи-2021 Чехія зіграє з Данією на Олімпійському стадіоні в Баку. Сьогодні пряма трансляція Чехії та Данії розпочнеться о 21:30 за тихоокеанським стандартним часом. Коли Данія перемогла Німеччину з рахунком 2: 0 у фіналі 1992 року, більше половини нинішньої команди з 26 чоловік ще не народилося. Відтоді вони потрапили до чвертьфіналу УЄФА лише один раз, програвши Чехії з рахунком 3: 0 у 2004 році. Хогбергу тоді було 8 років, і він розчарований тим, що не зміг побачити матч через шкільну поїздку .

Ознайомтеся з датами півфіналу Євро 2020 та розкладом тут

Данія – Чехія онлайн

Другий тайм: Чехія 0 | 2 Данія

Хвилина 49: На початку другого тайму Чехія скоротила перевагу Данії, а Патрік Шик забив гол.

Чудовий правий удар Коваля блискуче спрямував у сітку нападник “Леверкузена” через ноги захисника Данії та у кут сітки.

половина часу: Чехія 0 | 2 Данія

перша половина: Чехія 0 | 2 Данія

42-а хвилина: Данія подвоює лідерство

П’ята хвилина: Данія веде

Ідеальний удар Стрейгера виводить півзахисника дортмундців у космос біля пенальті, а 29-річний хлопець вдарить потужним ударом головою у кут сітки.

Чехія проти Данії один на одного

Граючи у фізичний футбол високої інтенсивності проти супротивників, які прагнули володіння, як Данія, так і Чехія були найкращими на Євро-2020. У чвертьфіналі вони могли в кінцевому підсумку скасувати один одного. Саме так вважає наставник Данії Каспер Хьольманд, настільки, що висловив смуток з приводу того, що збірна Чехії в матчі 1/8 фіналу обіграла Нідерланди з рахунком 2: 0.

Чвертьфінали чемпіонату Європи 2020

У четвертому чвертьфіналі Євро-2020 Англія зустрінеться з Україною о 00:30 4 липня (за індійським часом). Переможець між Україною та Англією зіграє з Данією або Чехією в півфіналі в середу на стадіоні “Уемблі”, а фінал відбудеться на стадіоні Англії.

READ  Україна підписала угоду про цифрову торгівлю з Великобританією

Дізнайтеся сьогоднішній матч у Кубку Європи 2021 та матч між Чехією та Данією (IST), пряму трансляцію та подробиці трансляції звідси

Сьогодні матч чвертьфіналу Кубку європейських націй 2021 р. مباراة

• Чехія проти Данії
  • Англія проти України

Коли в Індії почнеться матч Чехія – Данія?

Старт матчу між Чехією та Данією відбудеться о 21:30 за тихоокеанським стандартним часом на Олімпійському стадіоні в Баку 3 липня.

Як дивитись пряму трансляцію матчу Чехія – Данія?

Футбольний матч Чехія – Данія транслюватиметься в прямому ефірі на каналах Sony Sports. Sony TEN 3 з прямим ефіром матчу в індійському коментарі. SONY TEN 4 HD / SD транслюватиме поєдинок у прямому ефірі на тамільській, телугу та бенгальській мовах. Sony SIX HD / SD та Sony TEN 2 HD / SD з англійським коментарем.

Додаток Sony LIV транслюватиме футбольний матч між Чехією та Данією.

Дізнайтеся час матчу між Англією та Україною (IST), пряму трансляцію та деталі трансляції тут

Коли розпочнеться матч Англія – ​​Україна за індійським часом?

Час початку гри Англія – ​​Україна – 12:30 за тихоокеанським стандартним часом на стадіоні Stadio Olimpico у Римі 4 липня.

Як дивитись пряму трансляцію матчу Англія – ​​Україна?

Футбольний матч Англія – ​​Україна транслюватиметься в прямому ефірі на Sony Sports Channels. Sony TEN 3 з прямим ефіром матчу в індійському коментарі. SONY TEN 4 HD / SD транслюватиме поєдинок у прямому ефірі на тамільській, телугу та бенгальській мовах. Sony SIX HD / SD та Sony TEN 2 HD / SD з коментарями на англійській мові.

READ  За DDoS-атакою на сайт парламенту Нової Зеландії можуть стояти російські хакери

Додаток Sony LIV транслюватиме футбольний матч між Англією та Україною.