Мішкольц, Угорщина – Українські хокеїсти були змушені тренуватися з сиренами, які переривали тренування, відправляючи їх під землю, щоб сховатися, оскільки вони хвилюються за своїх близьких, але їм вдається залишатися зосередженими.
Цього місяця команда відвідала Угорщину в рамках підготовки до чемпіонату світу третього рівня в Естонії. Її тренувальна програма в Мішкольці включала два товариські матчі проти Угорщини, вигравши обидва – проти команди, яка мала грати в чемпіонаті першого дивізіону, на дві повні команди вище, ніж Україна.
“Це дивна річ”, – сказав помічник тренера Костянтин Сімчук. «Хтось воює, а хтось просто грає в хокей… Ми розуміємо, що маємо продовжувати рухатися, ми маємо грати в хокей і ми маємо показати світові, що ми ще живі».
У час як дезінформації, так і забагато інформації, Якісна журналістика важлива як ніколи.
Підписавшись, ви можете допомогти нам правильно розповісти історію.
Підпишись зараз
“Злий ботанік кави. Аналітик. Невиліковний бекон. Фанат щебет. Типовий шанувальник їжі.”