Українська актриса Анна СаліванчукРозпочато у вересні Вона народила другу дитину, Я вирішив зробити відверту фотосесію.
Так, зірка комедії “Свінгери” з’явилася оголеною в еротичній фотосесії фотографа Оксани Шевчук. Під час зйомок Анна накривала гарячі місця руками та квітами.
viva.ua
viva.ua
Під час розмови з журналом Хай живе, Саліванчук насправді поділився, що жодним чином, поки особа не була причетна. Актриса також поділилася, що вірус Корона, який молода мама підхопила через місяць після пологів, відповідає за її втрату ваги.
Я дуже схуд, як би це не звучало безглуздо, під час коронавірусу – коли я втратив смак і запахи, я перестав їсти, і не хотів. Потроху вона почала худнути, і живіт стискався. Тепер їм менше. Сподіваюся, ви скоро пов’яжете більше видів спорту
viva.ua
viva.ua
Саліванчук також поділилася, що вона дуже хоче дівчинку і сподівається, що 2021 рік подарує їй та її чоловікові дочку.
Так, я думаю, що в новому році у нас народиться дівчинка. Це яка божевільна моя мама! І я хочу дім. У нас в квартирі є одна кімната для хлопців з двома ліжками, а нам потрібна окрема кімната для дівчинки. Ми будемо багато працювати, заробляти гроші, купувати будинок і мати дівчинку
viva.ua
Повідомляється, що Анна Саліванчук зняла свого другого сина на відео, яке згодом поділилася з шанувальниками. Пізніше актриса пояснила Чому ти видав Як це особисте відео.
“Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент”.