Sports Digest: Північний схід переміг 5-0 над чоловічим хокеєм Уміне

коледжі

Джордан Харріс забив гол і дві результативні передачі в п’ятницю ввечері, коли Північно-Схід (4-3, 1-2 хокей Схід) здобув перемогу над штатом Мен (0-4-1, 0-1) з рахунком 5-0 у чоловічому хокейному матчі на Метьюз Арені . в Бостоні.

Райлі Х’юз і Сем Коланджело додали гол і результативну передачу, а Джек Х’юз і Метт Деміліс також забили за Північно-Східну. Девон Леві врятував 32 експорту.

Голкіпер штату Мен Метью Тіссен зупинив 37 ударів.

Жіночий хокей: Алі Джонсон, Алісса, Робл, Кортні Колароло та Алі Пельц забили голи, завдяки чому Мен (3-7) здобув перемогу з рахунком 4-2 над Холі Кросс (1-8) у Вустері, штат Массачусетс.

Лорін Портер зупинила 32 раунди за Мен.

• Джордан Колберт, Шеннон Колберт і Шеннон Дуглас забили гол і віддали результативну передачу, коли Університет Південного Мену переміг Університет Південного Мену в першому матчі сезону з рахунком 4-1 над Університетом Нової Англії в Бедфорді.

Зої Соломонс також відзначилася, а Хейлі МакКім зупинила 24 удари Хаскі.

Келлі Каспотіс забив гол, а Делейні Коркоран зробив 19 сейв за UNE.

Конференція Sunbelt: Маршалл переходить на конференцію Sun Belt Conference, ставши дев’ятою школою, яка розкриває плани залишити конференцію США, що зменшується.

Раніше цього тижня Sun Belt оголосила, що до 2023 року до конференції приєднаються школи C-USA Southern Mississippi та Old Dominion. Додаток дасть 13 учасників, які гратимуть у футбол у Sun Belt.

Sun Belt також переслідує зірку FCS Джеймса Медісона.

Порушення NCAA: Південну Флориду оштрафували на 10 000 доларів і помістили на трирічний випробувальний термін за порушення NCAA, вчинені її програмами з жіночого футболу та баскетболу.

READ  Жеребкування Кубку націй ФІФА з футзалу 2022 року відбудеться о 18:00 за центральноєвропейським часом | ЄВРО. Футзал

хокей

ECHL: У третьому таймі “Труа-Рів’єр Лайонс” забили двічі, обігравши “гірників” з рахунком 2:0 на “Крос-Страхуренс Арені”.

Олівер Аркамболт забив третій рахунок 2:19 і перервав нульову нічию. Потім Алекс Доуст забив через 11 хвилин і зробив рахунок 2:0.

Джон Гілліс з Південного Портленда зупинив моряків 18 пострілами.

гольф

Тур PGA: Тейлор Пендріт пробіг п’ять пташок поспіль на терні і спіннери з раундом до 60, поки він не зупинився на двох завершуючих парсіан і 10-до 61 у Порт-Роялі в Саутгемптоні, Бермуди, давши йому перевагу над Патріком Роджерсом. Вихідні на чемпіонаті Бермудських островів Баттерфілд.

Роджерс, якому довелося повернутися на фінал туру Korn Ferry Tour, щоб отримати квиток PGA Tour, добре завершив лотерею і скористався можливістю. 68 пішов за ним у свіжому стані з 64, перекинувшись на орла наприкінці свого бігу.

Вінсент Вейлі (67) двічі відставав від нього, за ним йшли Денні Лі (67) і 39-річний Девід Скіннс з Англії, у якого знову було 67.

Баскетбол

НБА: Нападник Чикаго Буллз Патрік Вільямс залишиться позаду на чотири-шість місяців після травми лівого зап’ястя в четвер увечері в домашній поразці від Нью-Йорк Нікс з рахунком 104-103.

20-річний Вільямс потребує операції для відновлення розірваної зв’язки.

Вільямс був обраний Чикаго під 4-м загальним вибором на торішньому драфті. У юніорському сезоні він набирав у середньому 9,2 очка та 4,6 підбирання в 71 грі.

• НБА оштрафувала Трея Янга на 15 000 доларів за зв’язок з арбітром. Зірковий охоронець був оштрафований за свої дії з рахунком 6:41 у другій чверті після поразки Атланти від Вашингтона в четвер з рахунком 122-111.

READ  Україна завоювала перші медалі на літніх Олімпійських іграх 2020 року

теніс

Відкриття Трансільванії: Сімона Халеп, яка посідає перше місце, вийшла до півфіналу в румунському Клуж-Напоці, але чемпіонка US Open Емма Радукано програла своїй одноклубниці-підлітку менш ніж за годину.

Радокано, сіяна третьою посівною, програла з рахунком 6-2 6-1 19-річній українці Марті Костюк після того, як протягом усього матчу боролася з подачею. Радучану сім разів помилялася подвійними помилками і виграла менше половини очок у своїх подачах, оскільки Костюк вийшла до свого третього півфіналу сезону.

Костюк буде прагнути до свого першого фіналу в кар’єрі, коли зіграє з Халеп, яка перемогла румунку Жаклін Крістіан з рахунком 6-1 6-1.

Друга посівна Анетт Контавейт пройшла плавний шлях до півфіналу, перемігши українку Анілініну Калініну з рахунком 6-3, 6-1 і здобувши 13-ту поспіль перемогу в приміщенні після титулів в Остраві та Москві.

Відкрито перше місце: Яннік Сенер продовжив свою переможну серію на критому твердому корті до 11 ігор і 22 сетів, перемігши Каспера Рууда з рахунком 7-5, 6-1 у чвертьфіналі у Відні.

Італієць, який посів сьомий номер, зустрінеться з американкою Френсіс Тіафо, яка у неділю бере участь у кваліфікації за вихід у фінал. У другому півфінальному матчі Олександр Звєрєв зустрінеться з молодим іспанцем Карлосом Алькарасом, який переміг Маттео Берреттіні, що сяде сьомий номер, з рахунком 6-1, 6-7 (2), 7-6 (5).

Скористайтеся формою нижче, щоб скинути пароль. Коли ви надішлете електронний лист у свій обліковий запис, ми надішлемо електронний лист із кодом скидання.