Dadaon встановив безкоштовний світовий рекорд S4 200, Україна випередила Італію в пара євро

2021 Чемпіонат світу з плавання в європейській Барі

• Преліми о 9:30 за місцевим часом
  • Фінал о 17:30 за місцевим часом
  • Прямі результати
  • Прямий ефір

Швидкі темпи, з якими плавці б’ють світові рекорди, трохи заспокоїлись у передостанній день Паралімпійського чемпіонату Європи 2021 року, коли ми побачили один світовий рекорд, рекорд Америки та значну зміну в командному заліку.

У 200-му БЕЗКОШТОВНОМ фіналі S4 серед чоловіків, Ізраїль Амі Омар Дадон спускатися Роман ЖдановСвітовий рекорд 2: 53,06 з 2019 року, приблизно 1,3 секунди. 20-річний Дадон виграв золото з часом 2: 51,80, тоді як росіянин Жданов у фіналі фінішував другим (2: 54,74).

Бразилія Прапор Габріеля Він виграв золоту медаль у 100 вільному фіналі S14 серед чоловіків з часом 51,60, щоб встановити ще один рекорд в Америці, його п’ятий рекорд в Америці при зустрічі. Це також похитнуло світовий рекорд, прийшовши приблизно на 0,08 Ріс ДаннЗареєструйтесь на подію з 2019 року.

Після п’ятого дня Італія очолила таблицю медалей із загальною кількістю 57 медалей, 23 з яких були золотими, порівняно з 61 для України, 21 з яких була золотою. На шостий день Україна претендувала на 9 золотих медалей, випередивши Італію за кількістю золотів та загальною кількістю медалей.

Шостого дня Україна пройшла міцно, вигравши змішану гонку 4 × 100 вільним стилем на 2,5 секунди над другою командою Іспанії, щоб завершити фінальну сесію.

Сьогодні Італія виграла три золота, загалом 12, в той час як Україна претендувала на дев’ять золотих і 22.

READ  Російський телеведучий відкрито заявляє про імперські амбіції Кремля та вважає «безглуздим існування України»

З наближенням останнього дня змагань лідерство України, здається, є значним, але існує нова потенційна битва між Італією та Російською Федерацією за друге місце. Росія відстає з чотирма золотами, але випереджає загальну кількість медалей, після того, як сьогодні претендує на шість золотих і взяла 16.