Бельгія пройшла кваліфікацію, горе через Україну – Портал спортивних новин | Останні спортивні статті

Бельгія пройшла кваліфікацію, горе через Україну – Портал спортивних новин |  Останні спортивні статті
Зліва: Кевін Де Брейне, справа: Артем Довпік Джерело: Євро-2024 ×

Бельгія з мінімальним відривом забезпечила собі друге місце в групі E Євро-2024 після нульової нічиєї з хороброю збірною України. Україна залишила поле сумною, незважаючи на чудову гру проти «червоних дияволів».
Незважаючи на рівну кількість очок з лідером групи Румунією, Україна вилетіла за різницею м’ячів. Бельгія, яка здобула лише одну перемогу над Румунією після шокової поразки у стартовому матчі від Словаччини, тепер зіграє з Францією в 1/8 фіналу.

Несподіваний крок українського тренера Сергія Реброва відправив Олександра Зінченка на лаву запасних, незважаючи на те, що він вийшов на заміну в другому таймі. Їм також довелося адаптуватися без зірки «Челсі» Михайла Модріча, який отримав пізню травму, можливо, під час спортивної сесії чи розминки.

Бельгія в унікальних синьо-коричневих футболках, натхненних відомими коміксами Тінтіна, розпочала потужно, кілька разів атакуючи українську половину. Кевін Де Брюйне домінував у півзахисті, а Джеремі Доку потужно пробігав і небезпечно пробивав лівий фланг. Проте справді рішучу українську оборону їм було важко зламати.

Єдиним моментом у першому таймі для Бельгії став штрафний удар. Де Брюйне ударом здивував українського голкіпера Анатолія Трубіна, але він пройшов повз ворота. Україна також показала перспективу з кількома контратаками, але не змогла перетворити їх на голи.

У другому таймі Трубін відбив потужний удар Карраско, а відскок дістався Доку. Удар юного форварда з-за меж штрафного майданчика був заблокований захисником суперника, внаслідок чого був поданий кутовий. Так само Малиновський загрожував українцю токсичним ударом з кутового, який ледь не зіткнувся з голкіпером бельгійців Кастельсом, який зумів відбити.

На останніх моментах Україна мало не зробила перешкоду. Маліновський зробив гучний удар здалеку, але Ян Вертонген сміливо кинувся на шлях, щоб заблокувати удар і зберегти нічию.

READ  З родиною в Україні Лохманчук знаходить притулок у волейболі

Ромелу Лукаку, бельгійський нападник, який уже забив три голи, відхилені VAR на цьому турнірі, знову втратив кілька шансів, продовжуючи пошуки свого першого голу в змаганнях.