Індійські боксери виграють дві додаткові золоті медалі на 30-му чемпіонаті Адріатичної перлини

Альфія Патан виграла свою першу індійську золоту медаль у продовжуваному турнірі.© Agence France-Presse

Finca (60 кг) і Te Sanamacha Chano (75 кг) піднялися до фавориту, вимагаючи два додаткових золота для Індії, продовжуючи свою вражаючу кар’єру на 30-му чемпіонаті Адріатичного моря в Будві, Чорногорія. В передостанній день турніру індіанці виграли 2 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі. Раніше Альфія Патан (+81 кг) виграла першу золоту медаль країни в поточному турнірі. Фінка з Рохтека у фіналі обіграла свою суперницю Крістіну Крейбер з Молдови 5: 0. У загальноіндійському матчі до золотої медалі до 75 кг Маніпурі Санамача, яку називали жорстким претендентом на золото, показала агресивний намір з самого початку і не дала своєму супернику та товаришу по команді Раджу Сахібі жодного шансу битися, перш ніж забезпечити її. Легка перемога 5: 0.

Після поразки Т. Санамачі на зустрічі на вищому рівні Радж Сахіба повинен був погодитися на срібло. Ще одне срібло за цей день прийшло в жіночій категорії, коли Гітіка програла у фінальному поєдинку узбекистанці Варзуні Вузеловій 1-4 у фіналі до 45-48 кг. У півфіналі серед жінок до 57 кг Пріті програла 1: 4 Бояні Гоюкович із Чорногорії та взяла бронзу.

Тим часом Бріанчо Даббас (49 кг) та Джоджо виграли по дві бронзові медалі, оскільки чоловіча команда Індії закінчила свою кампанію двома медалями. Обидва боксери програли півфінальний поєдинок. Поки Бріанчо зазнав вузької поразки 3: 2 у важкому матчі проти Ічонова Іброкіма з Узбекистану, Югно програв українцю Василю Ткачуку 5: 0 у вазі +91 кг.

READ  Тоттенхем – Ренн: матч Ліги Європи не буде перенесено та передане правлінню УЄФА | футбольні новини

Підвищення

У матчі чвертьфіналу до 64 кг у жінок Лакі Рана перемогла узбекистанську “Голшту Естамову” з рахунком 3: 0. У фіналі Лакі зіграє Лію Букелу. Окрім Лакі, ще два індійські боксери в останній день змагатимуться за золоті медалі, оскільки Бабіроджісана Чану (51 кг) та Арундхаті Чоудхарі (69 кг) проведуть свої фінальні матчі сьогодні пізно ввечері.

Чану зіткнеться з викликом узбецької боксерки Сабіни Попокулової, тоді як Арундхаті буде боротися з українкою Маріаною Стойко на зустрічі на вищому рівні.