Євро-2024: Україна обіграла Словаччину 2:1 і здобула першу перемогу

21 червня Україна виграла перший матч на Євро-2024, обігравши Словаччину з рахунком 2:1.

Збірна Словаччини відкрила рахунок на 17-й хвилині матчу на “Дюссельдорф Арені” після результативного удару головою Івана Шранца.

У другій половині Україна Два голи в матчі були забиті на 54-й і 80-й хвилинах, а перший гол за збірну України на турнірі забив Микола Шапаренко після пасу Олександра Зінченка.

Майже через півгодини Роман Яремчук забив переможний гол після дальньої передачі від Шабаренка.

Гравець збірної України Олександр Зінченко святкує перемогу своєї країни над Словаччиною.  (Маріус Беккер/Image Alliance через Getty Images)Гравець збірної України Олександр Зінченко святкує перемогу своєї країни над Словаччиною.  (Маріус Беккер/Image Alliance через Getty Images)

Гравець збірної України Олександр Зінченко святкує перемогу своєї країни над Словаччиною. (Маріус Беккер/Image Alliance через Getty Images)

Україна здобула першу перемогу на турнірі, Після розгромної поразки – 0:3 на користь Румунії – стартовий матч.

Другий матч Румунія та Бельгія зіграють 22 червня. В останньому матчі групового етапу Україна 26 червня зустрінеться з Бельгією, а Словаччина – з Румунією.

Три з чотирьох команд можуть вийти в плей-офф, а для цього Україні потрібно буде як мінімум зіграти внічию з Бельгією.

Ми наполегливо працюємо, щоб надавати вам незалежні місцеві новини з України. Подумайте Підтримати Київську незалежну газету.

READ  Найкраща стрибунка у висоту України виграла для своєї країни золото на Чемпіонаті світу