Євро-2024 – День 8: Нідерланди зіграли внічию з Францією, а Австрія та Україна перемогли

Англійські офіційні особи були причетні до, мабуть, найбільш суперечливого рішення на турнірі, яке позбавило Нідерландів перемоги над Францією.

Таких проблем не було ні в Австрії, яка перемогла Польщу з рахунком 3:1, ні в України, хоча їм потрібен був пізній переможець, щоб перемогти Словаччину.

Ось агенція новин PA розглядає восьмий день.

Голландець заперечує наявність спірного офсайду

Англійські офіційні особи були причетні до найбільш суперечливого суддівського рішення на турнірі на сьогоднішній день, оскільки Нідерланди та Франція зіграли внічию без рахунків вперше за 50 матчів чемпіонату Європи.

Ентоні Тейлор виключив удар Хаві Сімонса з натовпу гравців після того, як захисник Нідерландів Дензел Дамфріс потрапив у офсайд за те, що заважав голкіперу Майку Майньяну стрибнути для удару.

Представник VAR Стюарт Аттвелл погодився з рішенням на полі та відмовився направити Тейлора до монітора на полі, до великого роздратування голландських гравців і тренера Рональда Кумана.

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе, який зламав ніс під час стартової перемоги збірної Франції над Австрією, залишився невикористаним на заміну після того, як на тренуваннях і матчах на нього наділи захисну маску.

Поляки були відрізані

Австрія здобула свою першу перемогу на Євро-2024, приголомшливий гол Крістофа Баумгартнера у другому таймі допоміг їй здобути перемогу з рахунком 3:1 над Польщею, яка була першою командою, яка вилетіла після нічиєї Франції з Нідерландами.

Команді Ральфа Рангніка потрібна була реакція після поразки від Франції в першому матчі групи, і вона вдало стартувала, коли Ґернот Траунер повів головою на початку.

Польща, яка програла Нідерландам у своєму першому матчі, зрівняла рахунок через Кшиштофа Пятека до кінця першого тайму, але не змогла добитися необхідної перемоги, поступившись голом Баумгартнера та пізнім пенальті від Марко Арнаутовича.

День римських руїн Словаччини

Роман Яремчук забив пізній переможний гол, щоб зберегти надії України (Нік Поттс/ПА)

Роман Яремчук, який вийшов на заміну, забив пізній переможний гол, коли Україна обіграла Словаччину з рахунком 2:1 у групі E на стадіоні Дюссельдорфа та зберегла свої надії на вихід до 1/8 фіналу.

На початку першого тайму Іван Шранц вивів Словаччину вперед, яка прагнула розвинути свою шокову перемогу над Бельгією. Невдовзі після початку другого тайму Микола Шапаренко зрівняв рахунок для України, а за десять хвилин до кінця матчу Яремчук відзначився точним голом.

Тірні повертається додому

Захисник збірної Шотландії Кіран Тірні пропустить Євро-2024 і повертається додому через травму підколінного сухожилля.

Тірні (27 років) винесли на ношах у матчі, який завершився нічиєю зі Швейцарією в Кельні в середу ввечері.

Помічник тренера Джон Карвер, який також розповів, що півзахисник Райан Джек перебував у «непогодних умовах» напередодні останнього групового матчу проти Угорщини в Штутгарті в неділю, сказав: «Очевидно, що минулої ночі у нього була проблема з підколінним сухожиллям, і його доставили… лікарня».

Він додав: «Він прямує додому, щоб його оцінив Арсенал, і це все, що я можу сказати на даний момент».

Картинка дня

Поляк Пшемислав Франковський піднявся з партії після того, як кинув виклик австрійцю Філіпу Моні
Філіп Моені з Австрії подає Пшемислава Франковського з Польщі під час перемоги з рахунком 3-1 (Петр Йосек/AP)