Євро-2020: Нідерланди та Австрія виходять у етап 1/8 фіналу

Euro Cup

Нідерланди здобули переконливу перемогу над Північною Македонією з рахунком 3: 0, щоб завершити свою кампанію групи С успішним послужним списком і вийти у чвертьфінал Євро-2020.

Північна Македонія виступила добре, але гол Івана Трайковського був виключений з офсайду, поки Олександр Трайковський влучив у штангу.

Голландський нападник Мемфіс Депай, який щойно підписав контракт з “Барселоною”, відкрив рахунок атакуючим, рикошетом. Георгініо Війналдум двічі забив у другому таймі (хвилини 51 та 58) три очки для Нідерландів, перш ніж Дарко Чорленов виключив черговий гол у офсайді.

В іншому матчі Австрія перемогла Україну з рахунком 1: 0, щоб вийти у 1/8 фіналу. Перемога поставила Австрію на друге місце у групі С із шістьма очками. У суботу в півфіналі Лондона вони зіткнуться з Італією. Україні, яка фінішувала третьою, але з від’ємною різницею голів, доведеться почекати до кінця групового етапу, щоб побачити, чи потрапить у півфінал.

Це вперше, коли австрійці досягли етапу нокауту Євро.

Крістоф Баумгартнер забив важливий гол у першому таймі, коли вдарив кутовим ударом Алаби повз воротаря Георгі Босчана. До перерви Австрія могла мати багато з двома широкими пострілами Марко Арнаутовича. Україна не була на рушійному місці гри.