«Я стріляв у чужу ціль»: українець Сергій Куліш зазнав олімпійського фолу | Олімпіада Токіо 2020

Український боулер Сергій Куліш втратив медаль після того, як пережив одну з найнезвичайніших емоцій на Олімпіаді в Токіо, травмувавши одного зі своїх суперників.

Куліш, срібний призер у стрільбі з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 м у Ріо-2016, у понеділок вийшов у фінал на дистанції 50 м серед чоловіків і прагнув отримати медаль на тирі в Асаці, коли сталася катастрофа. Посівши четверте місце, зробивши 30 пострілів, Куліш зробив осечку в ціль суперника. Отримавши нуль очок за удар, він швидко вилетів на восьме місце.

Він сказав: «Я не щасливий». “Хто стріляє в чужу мішень? Тільки такі, як я”.

Вчений № 2 сказав, що за його фокусним промахом несправність гардероба.

«Гудзик на моїй куртці був розстебнутий, і я відчув деякий дискомфорт, але час минав, і мені довелося стріляти», – сказав він. «Я не помітив, що насправді влучив у чужу ціль».

Останню золоту медаль у змаганнях зі стрільби завоював китаєць Чжан Чанхун, набравши світовий рекорд, набравши 466 балів, при цьому Сергій Камінський з Олімпійського комітету Росії набрав 464,2 бала за срібло, а Міленко Сибіч із Сербії здобув бронзу з 448,2 бала. Коліш фінішував 402,2.

Короткий посібник

Як підписатися на сповіщення про свіжі спортивні новини?

показати

• Завантажте програму Guardian з iOS App Store на iPhone або Google Play Store на телефонах Android, виконавши пошук «The Guardian».
  • Якщо у вас уже є програма Guardian, переконайтеся, що ви використовуєте останню версію.
  • У програмі Guardian торкніться жовтої кнопки в нижньому правому куті, потім перейдіть до Налаштувань (значок шестірні), а потім до Сповіщень.
  • Увімкніть спортивні сповіщення.

Спасибі за ваш відгук.

Куліш вважає, що відсутність умов вдома вплинула на медалі його країни. “У нас немає тиру, і це проблема”, – сказав він.

“Нам треба їхати тренуватися за кордон, і це проблема. На даний момент рішення немає. У мене є тир у моєму місті, а у нього всього п’ять голів, тому там не можна проводити змагання. Є немає місця для проведення змагань [or] Виховати нових спортсменів, і це проблема».

READ  Для донецького "Шахтаря" в Лізі чемпіонів представляти Україну - обов'язок перед країною