Ярмоленко став найгіршим гравцем “Загубленого Хема” у грі “Саутгемптон” – “Молоти” закінчили рік сумною серією.

матч Саутгемптон – Вест Хем Юнайтед 20:00 у Києві розпочався. Команди 9-ї та 10-ї Прем’єр-ліги зустрічалися – у разі перемоги “молотків” зустрічали “святих” у рейтингу за набраними очками. І Саутгемптон, і Вест Хем не змогли виграти три матчі в турнірі, заробивши в цих матчах лише два очки.

Андрій Ярмоленко вперше у сезоні 2020/21 вибув зі стартового складу матчу Прем’єр-ліги, і все це вже восьмий виступ українця на полі в поточному турнірі. У заключному турі 31-річний вінгер зумів вийти на заміну в матчі проти Брайтона, взявши участь у двох атаках для своєї команди. У протистоянні з Саутгемптоном Девід Моєс віддав перевагу Ярмоленку, а Джаррод Боуен опинився в резерві. Однак слід зазначити, що шотландець вдався до серйозної ротації, оскільки “Вест Хем” увійшов у серйозний графік, зігравши через два дні на третій день.

“Ярмоленко економить день для Мойсе”: українець провів сезонну гру за “Вест Хем”, але ЗМІ вказали на недоліки.

На перших секундах матчу Че Адамс пробив з пенальті – Фабіанський захопив м’яч, але потім помічник арбітра підняв прапор, вказуючи на наявність офсайду. На шостій хвилині Денні Інгс вирішив двох суперників і влучив у дальній кут, але гол був скасований через офсайд в Адамса. “Святі” стартували активніше, тоді як “Вест Хем” не здійснив жодної значущої атаки на перших хвилинах, а Андрій Ярмоленко фактично грав без м’яча. Молоти відповідали ряду критеріїв, але вони не представляли ніякої небезпеки для цілі Маккарті. Однак Саутгемптон не диктував подій біля чужих воріт – жодних моментів у перші півгодини. Найпам’ятнішою подією став момент Доусона, який замість удару по м’ячу мало не ліквідував суперника ударом у шию. Я здав.

На 40-й хвилині Ярмоленко ефективно поставив Бертрана на жовту картку (до речі переможця Ліги чемпіонів з Челсі), але орієнтир знову не призвів до небезпеки. У наступній атаці Фредерікс закрив українську парасольку, але воротар володів м’ячем. “Вест Хем” повернувся до життя в кінці тайму, і Саутгемптон зіпсував блискучий пенальті, але нулі – логічний результат в перші 45 хвилин на “Сент-Мері”.

Після перерви команда продовжувала грати в тому ж дусі, з мінімальною небезпекою для воріт іншої людини. Андрій Ярмоленко не виділявся, лише отримав жовту картку за явний фол проти суперника – друге попередження для українця на турнірі. Саутгемптон більше домінував у м’ячі, але моментів не було, і арбітр проігнорував падіння Уолкотта в штрафній. Сучек виграв свій командний стиль у повітрі після вільного удару, але забив погано.

На 73-й хвилині Ярмоленко залишив поле, і його замінив Боуен. Українець знову закінчив поєдинок без ефективних дій, але зіграв найбільше зіграних хвилин у поточному турнірі. Оцінка 6,5 на дивані – найнижча оцінка у Вест Хем.

Бен Рама, який також виступав на заміну, створив для себе чудову можливість – можливо, найкращу в матчі, але забив воротареві. Врешті-решт 0: 0 – дві команди продовжили свою безпрограшну серію і закінчили в 2020 році посередині графіка. 1 січня команда Андрія Ярмоленка зіграє з “Евертоном” – Девід Мойєс відвідає клуб, де він створив собі ім’я.

About the Author: Gene Crawford

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".