Янніс Адетокумпо «все добре» після проблеми з щиколоткою під час перемоги Греції над Естонією на Євробаскеті (90-69)

МІЛАН. Греція здобула ще одну перемогу, але також невеликі проблеми.

Янніс Адетокумбо набрав 25 очок за 19 хвилин, перш ніж залишити в середині третьої чверті через травму гомілковостопного суглоба в перемозі Греції над Естонією (90-69) у фіналі групи C для обох команд на Євробаскеті в четвер.

Адетокумбо явно кульгав після матчу, але він зміг взяти участь у післяматчевому святкуванні на полі та обмінятися рукостисканнями з гравцями та тренерами Естонії.

Тренер збірної Греції Дімітріос Етодіс сказав, що Антітоконмо пройшов лікування льодом, але, схоже, це не хвилювалося.

— Усе добре, — сказав Етюд.

Адетокумбо мав 9:10 з поля, і в своїх чотирьох матчах групового етапу він набирав у середньому 29,5 очка при 58% кидків за 26 хвилин за гру.

Костас Слокас забив 11 за Грецію (5-0).

Сім Сандер Фінн очолив Естонію (1-4) з 19 очками. Керр Крііса та Джанарі Йоесаар забили 12, а Крістіян Кітсінг – 10.

група С

Італія 90, Велика Британія 56

Також у Мілані, у матчі, який відбувся приблизно через дві години після оголошення про смерть королеви Єлизавети II, заявка Великої Британії була зірвана масовим ланцюгом карантину з Італії.

Сімоне Фонтечіо набрав 18 очок у збірної Італії (3-2), 13 у Луїджі Датумі, 11 у Нікколо Міллі та 10 у Джампаоло Річчі.

Італія завершила матч з рахунком 25-2, а Велика Британія пропустила 16 з останніх 17 кидків за останні 12:43.

Майлз Хессон набрав 18 очок, а Карл Віттл додав 12 у Великобританії (0-5).

Італія використовувала 12 гравців – 11 з них забили, 11 зробили підбирання і 11 віддали результативні передачі.

READ  Атака безпілотників в Україні вразила дві військові бази в глибині Росії - WEIS

90 Хорватія, Україна 85

Також у Мілані Боян Богданович закинув триочкові з рахунком 4:19, залишивши Хорватію вперед і залишившись, і був частиною фінішу 15-6 для переможців.

Богданович став першим у списку бомбардирів Хорватії з 27 очками (3-2), Домінік Мавра набрав 13 очок, Кронослав Сімон додав 11 очок, а Карло Матковіч та Івіца Зубак забили по 10 голів.

Володимир Герон став лідером збірної України (3-2) з 21 очком. Богдан Плезнюк забив 16, Све Михайлюк – 14, Іссоф Санон – 11.

група d

Чехія 88, Ізраїль 77

У Празі Чехія (2-3) зайняла останнє місце в 1/8 фіналу та вибила Ізраїль (2-3).

У складі чехів, які зустрінуться з Грецією в 1/8 фіналу, Войтех Хробан набрав 25 очок, Ян Веселі додав 16 очок, а Томас Саторанскі – 14 очок і зробив 11 передач.

Ям очолив орбіту Ізраїлю з 16 очками. Томар Дженат забив 15, а Дені Авдега та Рафаель Мінко – по 12.

96 Сербія, Польща 69

Нікола Йокіч набрав 19 очок за 18 хвилин у кидку 7 на 8, а Сербія не була поразка (5-0). Нікола Мілутінов набрав 16 очок, Марко Годорич додав 15 очок, Василіє Мічіч 12 очок, Нікола Калініч 11 очок і Деян Давідовац 10 очок у Сербії, яка набрала 67 відсотків.

У збірній Польщі Мішель Міхал забив 17 голів (3-2), а Лукас Колінда додав 10.

Фінляндія 88, Нідерланди 67

Лаурі Маркканен набрав 22 очки, а Шон Хофф — 14. Фінляндія (3-2) не зіткнулася з проблемами у фіналі групового етапу.

Уорті де Йонг завершив свій сильний чемпіонат, набравши 21 очко за Нідерланди (0-5).

READ  Андрій Рубльов закликає до миру в російсько-українській війні перед фіналом у Дубаї проти Данила Медведєва

Розклад п’ятниці

У п’ятницю матчів немає. У суботу в Берліні розпочнеться індивідуальний раунд 1/8 фіналу.

Матчі 1/8 фіналу

Субота: Німеччина – Чорногорія, Іспанія – Литва, Словенія – Бельгія, Туреччина – Франція.

Неділя: Греція – Чехія, Фінляндія – Хорватія, Україна – Польща, Сербія – Італія.