Шахова олімпіада: Непереможена Індія зіграє з Україною у чвертьфіналі

Спільна володарка титулу Індія зі Словенією очолила першу групу В, до якої входять Угорщина та Молдова, на онлайн -олімпіаді ФІДЕ 2021 року. У попередньому виданні Індія брала участь у Росії минулого року на честь цього.

У групових матчах Індія, яка посіла третє місце за Китаєм та Росією, обіграла Угорщину з рахунком 4: 2, а перемога з Молдовою з рахунком 5: 1 забезпечила їм місце перервою, а їхня нічия в останньому раунді зі Словенією допомогла їм 3: 3. Вони набрали 16 очок, щоб бути на першому місці і були непереможними.

У матчі проти Молдови Вішванатан Ананд та Харіка відпочили.

У попередніх раундах Індія обіграла Єгипет з рахунком 6: 0, Швеція-з рахунком 4: 2 і зрівняла Францію з рахунком 3: 3, Китай Шеньчжень-5: 1, Азербайджан-з рахунком 4: 2, Білорусь-з рахунком 3,5: 2,5.

Індіанці відзначилися успіхом з Анандом у лідерстві, отримавши 4 очки з трьох перемог та дві нічиї з 5 матчів, за ними йшли Ведіт Гуджраті (3,5/5), Б Харікрішна (2,5/4), Б Атібан (3,5/4), К. Хампі ( 3/). 5), Д Харіка (1,5/3), Таня Сачдев (3,5/5), Бхакті Кулкарні (4/5), Ніхал Сарін (4/4), Р Прагнаньяндхаа 3/5), Р Вайшалі (4,5/6) та Савета Шрі (0,5/3).

Угорщина з 15 очками посіла друге місце після Індії в групі В і вийшла у чвертьфінал.

У чвертьфіналі в понеділок Індія зіграє з Україною, де протистояння Ананда та Василя Іванчуків стане головною визначною пам’яткою. 51-річний колишній чемпіон світу здобув перевагу з 13 перемогами проти Іванчука 6, з 45 нічиєю.

“О … вся команда-оптиміст з нокаутом. У нас хороший склад, і ми маємо високо оцінених гравців, і ми з нетерпінням чекаємо цього”,-сказав генеральний директор Срінат Нараянан, неігровий капітан Індії.

READ  Сенат США ухвалив резолюцію про Україну, попереджає Росію - Boston News, Погода, Спорт

Дводенна перерва дала всій команді повноцінний відпочинок, тоді як двоє гравців Ченнаї, включаючи Ананда, відвідали свої будинки, а інші залишилися у своїх готельних номерах. “Усі були розслаблені, поки було багато підготовки, включаючи підготовку та підготовку до змагань”,-сказала 27-річна Шрінат, яка також є особистим тренером гросмейстера Ніхал Сарін, сказала Indianexpress.com у неділю.

Матчі чвертьфіналу завершаться в середу, фінал запланований на середу.

Не менше 1717, включаючи 209 ГМ та 244 ІМ, змагаються із 155 країн.

Індійська команда: GMs Viswanathan Anand, Vidit Gujrathi, P Harikrishna, B Adhiban (відкритий клас); ГМ Конеру Хампі, Д Харіка, Жінки ГМ Таня Сачдев, Р Вайшалі, Бхакті Кулкарні (жіночий клас), ГМ Ніхал Сарін, Р Праггнанандхаа (відкриті юніори), WGM Р Вайшалі та жінка Fide Master Савіта Шрі (молоді дівчата).