Чемпіонат світу: Чемпіонка світу Саріта приголомшує, перш ніж вийти до півфіналу з Аншу

Індійська борець-ветеран Саріта Мур шокувала чинну чемпіонку Лінду Мораес на шляху до півфіналу, тоді як Аншу Малік також пройшла в четвертий раунд чемпіонату світу, зберігаючи надії на медаль своєї країни тут, у середу.

Саріта, чемпіон Азії, провів важкий стартовий матч проти чемпіонів світу 2019 року з Канади, але здобув тактичну перемогу 8-2 у півфіналі до 59 кг.

Швидкий крок до зльоту, а потім відкриття з чудовим захистом вивели Саріту наперед з рахунком 7: 0 до моменту закінчення першого періоду.

Єдиним балом, який вона визнала, був поразковий хід у другому таймі. Лінда не дозволила своїй грі грати і тримала її в заблокованому положенні.

Пізніше чвертьфінал проти німкені Сандри Барошевський виявився більш жорстким поєдинком, бо двоє борців значною мірою обмежилися постійними боями, які забрали багатьох з них.

Був лише один крок, який набрав очки,-удар Саріти наприкінці гри, який скріпив рахунок.

Тепер вона боротиметься з титульною болгарською чемпіонкою Біляною Живковою Дюдовою за місце в історичному фіналі.

У вазі до 57 кг молодий Аншу Малік виправдав очікування впевненими перемогами. Її не вразила казахстанка Нілуфар Раймова, яка обіграла її своєю технічною перевагою, а згодом у чвертьфіналі обіграла монгольця Давачиміга Ерхімбаяра з рахунком 5: 1.

У 72 кг Дівія Какран здивувала Ксенію Буракову “падінням перемоги”, але програла технічно перевершивши чемпіонку світу U-23 Японії Масако Ворвіч.

Дівія, чемпіонка АФК-2020, боролася з серцем в обох матчах і багато разів кидала важкі ситуації, але поспішні кроки та надмірна агресія коштували їй чвертьфіналу проти Японії.

Тим часом Кіран (76 кг) виграла турнір проти турецької Айсегул Узбеґі, щоб вийти до бронзового плей-оф, але Буджа Гат (53 кг) програла, повернувшись Луїзі Елізабет Міллендерс з Еквадору.