Час початку, телевізійний канал та те, як дивитись сьогодні у прямому ефірі

Англія зіграє з Україною сьогодні ввечері в Римі за вихід у півфінал Євро-2020.

Англія обіграла Німеччину з рахунком 2: 0 на “Уемблі” у своєму останньому 16-ти матчах, щоб забезпечити собі місце в чвертьфіналі, тоді як Україна обіграла Швецію з 10 осіб із рахунком 2: 1 із пізньою перемогою в овертаймі.

О котрій годині матч Англія – ​​Україна?

Матч Англія – ​​Україна в суботу, 3 липня.

Який час відправлення?

20:00 GMT.

Над яким телеканалом ви працюєте?

Ви можете дивитись матч у прямому ефірі на BBC One або дивитися пряму трансляцію на BBC iPlayer.

Що таке новини команди?

буде визначено, хоча Англія не зазнала жодних серйозних ударів проти німців.

Дійсно, Гарет Саутгейт високо оцінив “величезних” гравців Англії після того, як вони здобули історичну моральну перемогу над Німеччиною та вийшли у чвертьфінал.

Натовп партизанів на “Уемблі” розбив “трьох левів” і здобув свою другу в історії перемогу на нокауті на чемпіонаті Європи з футболу у вівторок, нагороджений проти України в Римі.

Англія вдарила двічі, коли страх почав повзати до чергового виходу з Німеччини до великого турніру, і команда прислухалася до поради свого тренера увійти в історію з перемогою 2: 0 у 1/8 фіналу.

Рейхім Стерлінг та Гаррі Кейн забили найважливіші голи, коли “повернення футболу” пролунало навколо “Уемблі” в кінці найбільшої домашньої гри в Англії з часу Євро-96.

Надії на славу у півфіналі закінчились 25 років тому, коли Саутгейт пропустив стрижневий пенальті, але мрії про те, щоб бути коронованими чемпіонами Європи, продовжують жити.

“Я думаю, що гравці були фантастичними”, – сказав тренер Англії Саутгейт. «Шлях прямо через команду був феноменальним.

READ  «Чекаю дзвінка від батька»: ланкійці гинуть під час війни Росії в Україні | Новини російсько-української війни

“Вони подарували вболівальникам на стадіоні, які також були чудовими (чудовий день). Я був тут із повним будинком і не чув цього ніде поблизу рівнів, які сьогодні знаходять вболівальники.

“Але вони стояли за кожним викликом, вони відставали кожного разу, коли ми вдаряли м’ячем, вони відставали від кожної половини нашої гри, а енергія була неймовірною на полі.

“Отже, щоб мати можливість повернути їх додому, як це сьогодні вночі, нарешті почути їх … Я маю на увазі, ти не можеш трохи побити” Солодку Керолайн “, чи не так?

“Але знати, що мільйони людей після такого важкого року вдома можуть отримати таке задоволення, яке, я знаю, ми будемо їм доставляти сьогодні, є дуже особливим”.