Україна програла свій перший матч кваліфікації до чемпіонату світу з баскетболу 2023 року

Збірна України з баскетболу / ФБУ

Чоловіча збірна України з баскетболу програла свій перший матч кваліфікації до ЧС-2023. Українці програли на виїзді збірній Грузії.

постійна боротьба

Команди демонстрували постійну боротьбу на полі, тому жодна з команд не змогла зробити величезний відрив.

Перші десять хвилин завершилися з рахунком 28:24 на користь господарів. І вже довгий час команди йшли з мінімальною перевагою українців – 45:46. Хоча під час зустрічі баскетболісти виграли з розривом у сім очок.

Перевага була на боці українців і випередила четверту чверть – 64:66 на табло. Але вже в четвертій чверті грузинам вдалося активні дії в наступ, а відповідати українцям не було на що. Тому власники сайту увійшли в розрив +6, тримаючи його до останньої сирени.

Грузія – Україна 88:83 (28:24, 17:22, 19:20, 24:17)

Україна розпочинає відбір на ЧС-2023 з виїзної поразки від Грузії. Тепер на нашу команду чекає домашній матч проти Північної Македонії. Матч відбудеться у понеділок, 29 листопада. Початок зустрічі в Московському Палаці спорту о 19:00

READ  Український гімн на Кубку Європи з дзюдо: учасниця проєкту Olympic Dreams посіла перше місце на турнірі