Турнір WTA: Юлія Путінцева виграла титул Будапешта

Теніс – WTA 250 – Відкритий чемпіонат Європи в Гамбурзі – Ам Ротенбаум, Гамбург, Німеччина – 8 липня 2021 року казаха Юлія Путінцева відповідає під час матчу 1/8 фіналу проти німецької футболістки Андреа Петковіч Ройтерс / Кетрін Мюллер

2021-07-18 17:08:58 GMT + 00: 00 – Перша насінниця Казахстану Юлія Путінцева обігнала в неділю першу українську насіння Аніліну Калініну з рахунком 6-4 6-0, щоб виграти Гран-прі Угорщини в Будапешті.

Путінцева виграла 71 відсоток очок першої подачі (29 з 41) та 62 відсотки перших очок у відповідь (21 з 34) за матч години та десяти хвилин.

26-річній Путінцевій також виповнилося п’ять з восьми шансів на прорив, щоб здобути свій перший титул року та другий загальний.

Livesport Prague Open

Насіння No2 Барбора Крейкова виконала коротку роботу над побратимом Чехією та насіння No8 Терезою Мартінковою, обігравши її 6-2 6-0, щоб виграти титул у Чехії.

Крейсікова, яка не втратила сет на цьому тижні, виграла поєдинок лише за годину і п’ять хвилин, щоб зрівняти свою нічию в кар’єрі проти Мартинкової 2-2

25-річна Крейчикова зіткнулася в матчі лише з чотирма брейк-пойнтами, задушивши кожен. Це був третій титул у цьому сезоні для чемпіона Відкритого чемпіонату Франції.

Дами Відкритий Лозанна

Перша насіння Словенії Тамара Зідансек обіграла француженку Клару Боррелл з рахунком 4: 6, 7: 6 (5), 6: 1, щоб виграти титул у швейцарській Лозанні.

Програвши перший сет, Зідансек залишився з переломом у другому перед тим, як набрати сили, щоб виграти його в тайбрек.

Це перший титул WTA для 23-річного Зіданчича, який програв у двох попередніх фіналах.