Турнір WTA: вихід росіян у Санкт-Петербурзі | Спорт

Четверо росіянок, які брали участь у матчі в середу, здобули перемоги в жіночому Кубку Санкт-Петербурга (Росія).

Перша насіння Катерина Александрова та четверта посівна Світлана Кузнєцова та Віра Звонарєва пройшли до чвертьфіналу, а Анастасія Ясанова вийшла у другий тур.

Того дня Звонарєва здобула найдраматичнішу перемогу, обігравши третю “носіянку” Франції Фіону Ферро з рахунком 6-7 (6), 7-5, 7-6 (2). Звонарєва не змогла скористатися конкретним моментом у першому тайбрейку, але відступила у вирішальному тайбрек.

Кузнєцова перемогла китайку Сінью Ван з рахунком 7: 5. Александрова з Чехії Тереза ​​Мартінкова вела 6-3 6-4, тоді як Ясанова обіграла українку Катаріну Завацьку 6-2, 6-7 (6), 7-5.

А в іншому сьогоднішньому матчі у другому турі шоста насіння Жаклін Крістіан нокаутувала румунку Єлену Остапенко з Латвії 6-3 7-6 (9), коли Остапенко пропустив конкретний момент у тай-брейку.

Відкрийте ВНП Seguros

Канадці Лейлі Фернандес знадобилося трохи більше години, щоб пройти кваліфікацію до чвертьфіналу в Монтерреї, Мексика, де вона здолала словачку Крістіну Кукову 6-1 6-4.

Далі Фернандес зіткнеться з другою словачкою Вікторією Кузмовою, яка перемогла британку Гаррієт Дарт 6-4, 6-3.

Словачка Анна Кароліна Шмідлова здобула перемогу над італійкою Жасмін Пауліні з рахунком 2-6, 6-2, 6-2. Шмідлова переходить у матч проти іспанки Сари Сурібес Турмо, яка посіла сьомий номер, яка обіграла словенку Кагу Йован.