Турнірна таблиця Євро-2024: Грузія перемогла Португалію, приєднавшись до команди Кріштіану Роналду та Туреччини в 1/8 фіналу

Офіційно визначено 1/8 фіналу Чемпіонату Європи 2024 року, а останні два місця займуть Туреччина та Грузія, оскільки група F наближається до завершення. У 1/8 фіналу вони приєднаються до Румунії, Австрії, Англії, Швейцарії, Італії, Португалії, Бельгії, Франції, Данії, Німеччини, Іспанії, Нідерландів, Словаччини та Словенії. Під час першого виступу Грузії на чемпіонаті Європи вони перемогли Португалію всупереч усім шансам і стали однією з найкращих команд, які посіли треті місця, а Туреччина скористалася першою червоною карткою для чехів, щоб вийти вперед у матчі, повному карток і драми. .

Буде кілька великих матчів, у яких Франція та Бельгія очолюють 1/8 фіналу 1 липня, але Німеччина та Данія будуть ще одним зіткненням, яке не розчарує. Оскільки Румунія та Австрія виграють у своїх відповідних групах, це означає, що одна сторона групи буде складатися з Португалії, Іспанії, Німеччини, Франції та Бельгії, а інша буде бачити одного з фаворитів турніру в Англії з іншого боку групи. Ось що сталося:

Чехія 1, Туреччина 2: жовті картки для всіх

У картковій грі чехи відчули труднощі, коли на 80-й хвилині гри Ян Кухта вклав м’яч у ворота, щоб вийти вперед, але м’яч було вилучено через удаваний фол. Це сталося після того, як на 20-й хвилині вже було вилучено Антоніна Барака за дві жовті картки. Туреччині довелося чекати до 51-ї хвилини, щоб забити перший гол через свого капітана Хакана Чалханоглу, але Томаш Соучек зміг зрівняти рахунок для своєї команди. У матчі було всього потроху, але з 14 жовтими картками, розданими гравцям на полі та поза ним, було більше карток, ніж ударів у створ воріт під час матчу, в якому той, хто програв, вибував з Євро.

Грузія 2, Португалія 0: історія Грузії

Попри всі труднощі, Грузія робить свій дебют на чемпіонаті Європи незабутнім, вийшовши до 1/8 фіналу, здобувши перемогу над Португалією. Хвічія Кварацхелія відкрив рахунок лише на другій хвилині гри блискучим ударом після пасу Гіоргіса Мікавадзе, але потім гравець Меца забив з пенальті після пенальті, призначеного за удар Антоніо Сілви. Цей гол виводить Мікавадзе на вершину турнірної таблиці «Золотої бутси». Тепер є п’ятистороння нічия відставання від нападника гравців на два голи, але три голи на вершині стопки.

Словаччина 1, Румунія 1: Румунія виграє групу E

Пенальті Развана Маріна принесло Румунії несподівану перемогу в групі Е після того, як команда Едуарда Йорданеску зіграла внічию 1:1 проти Словаччини, результат, який також кваліфікував Словаччину до наступного раунду. Після стартового голу Ондржея Дуди через кілька хвилин Марін реалізував пенальті. Це історичний день для обох збірних. Румунія зіграє зі Словенією або Нідерландами, а Словаччина в наступному раунді зустрінеться з однією з найсильніших команд турніру – Іспанією або Англією.

Україна 0, Бельгія 0: Тедеско проходить кваліфікацію

Незважаючи на чергове розчарування, Бельгія кваліфікувалася до 1/8 фіналу, зігравши внічию з Україною (0:0) і вибувши з турніру. Команда Доменіко Тедеско мала певні шанси, але фінальний жереб дав їм можливість зустрітися з Францією в 1/8 фіналу, де вони посіли друге місце в п’ятій групі. Україна вилетіла з турніру, незважаючи на те, що здобула чотири очки в трьох матчах, як і решта команд групи. Вона стала єдиною командою в поточній системі з 24 команд, яка не змогла пройти кваліфікацію, незважаючи на чотири очки.

Не пропустіть ранкову передачу CBS Sports Golazo Network у формі подкасту! Наша команда надає вам усі новини, перегляди, яскраві моменти та посмішки, які вам потрібні, щоб стежити за прекрасною грою в будь-якому куточку земної кулі, щопонеділка та п’ятниці цілий рік.

READ  Олена Світоліна їде в Ірбін на відбудову зруйнованого в конфлікті з Росією житлового будинку | Новини тенісу