Тренер збірної України повідомив Віталія Мікуленка про травму після Євро-2024

Тренер збірної України Сергій Ребров надає інформацію про фізичну форму Віталія Мікуленка після того, як крайній захисник “Евертона” отримав травму під час перемоги над Молдовою (4:0) у вівторок.

Україна тренер Сергій Ребров Є надія, що Віталій МікуленкоКраща травма, ніж очікувалося спочатку.

Крайній захисник «Евертона» отримав травму гомілковостопного суглоба під час квітневого мерсисайдського дербі проти «Ліверпуля», що позбавило його участі в останніх чотирьох матчах сезону Прем’єр-ліги.

Після того, як був зареєстрований в Україні Євро 2024 Мікуленко був змушений пропустити перший товариський матч своєї країни проти господарів турніру Німеччини.

Однак він повернувся до гри під час п’ятничної поразки від Польщі з рахунком 3:1, відігравши 45 хвилин до перерви.

© Reuters

Ребров повідомляє про травму Мікуленка

Мікуленко отримав ще один шанс вийти у стартовому складі у вівторок у зустрічі з Молдовою, щоб налагодити свою фізичну форму до 2024 року.

Однак його вечір закінчився на 30-й хвилині, коли він був змушений вийти з підозри на травму щиколотки.

Хоча будуть побоювання щодо фізичної форми Мікуленка, Ребров сподівається, що 25-річний гравець уникне серйозної травми перед Чемпіонатом Європи.

«Миколенко вже пройшов МРТ, завтра буде ще раз [Wednesday]”Подивимося, що станеться, але зараз я почуваюся комфортніше після першого інциденту”, – сказав Ребров журналістам після перемоги над Молдовою 4:0.

Реакція тренера збірної України Сергія Реброва 20 листопада 2023 року© Reuters

Наскільки Миколенко важливий для України?

Представляючи свою країну в 41 разі, Мікуленко є старшим членом команди Реброва з 26 гравців.

Цілком підготовлений Мікуленко, ймовірно, стартує на позиції лівого захисника збірної України, що дозволить гравцеві “Арсеналу” Зінченку працювати в півзахисті.

Однак Зінченку доведеться опуститися на лівий фланг оборони, якщо Мікуленко не буде доступний на жодному з трьох матчів групового етапу України.

READ  Українські новини в прямому ефірі: зірка WNBA повертається до російського суду після визнання провини

Гравцеві “Евертона” доведеться змагатися з часом, щоб довести свою фізичну форму перед стартовим матчем збірної України проти Румунії в понеділок.

Тоді Україна зіграє з Бельгією у другому раунді, а потім завершить груповий етап матчем зі Словаччиною.

ID:545762:1false2false3false:QQ:: з робочого столу бази даних :LenBod:collect3382: