Спортивні новини: Австрія залишає свій слід у чемпіонаті Європи, незважаючи на вихід з останніх 16-ти матчів

Австрія покине Євро-2020 після того, як не змогла пройти останні 16, програвши в суботу Італії з рахунком 2: 1, але вони заслужили велику кількість похвал, одночасно вписавши історію національної збірної.

Австрійці під керівництвом тренера Франко Фода прибули на турнір, жодного разу не вигравши жодного матчу в жодному з попередніх матчів чемпіонату Європи, і, отже, ніколи не проходили груповий етап.

Але команда Фуди вийшла вперед на місцях, забивши три голи проти Північної Македонії у своїй першій грі групи, вражаючи вболівальників своєю маркою атакуючого футболу та забезпечивши свою першу перемогу в змаганнях.

З командою, наповненою великою кількістю найкращих талантів у Бундеслізі, та їхнім капітаном, дворазовим переможцем Ліги чемпіонів Давідом Алабою, якість австрійських гравців ніколи не викликала сумнівів.

Однак перед турніром було поставлено під сумнів їх здатність до успіху, коли це мало значення в змаганнях, оскільки Австрія не змогла вийти у другий тур будь-якого змагання з часів чемпіонату світу 1982 року.

Після нападника Марко Арнаутовича, призупиненого після словесної атаки на гравця з Північної Македонії, Австрія програла Нідерландам з рахунком 2: 0 у своєму другому матчі, але швидко відновилася, перемогла Україну з рахунком 1: 0 і вийшла на друге місце у своїй групі. Перший для Австрії.

Вони дали найкращі результати у суботу на “Уемблі”, коли розчарували Італію, не переможену в 31 матчі, більше 90 хвилин, щоб змусити Італію у додатковий час.

Дуже дисципліновані, стиснуті ззаду і з апетитом до атаки в перерві, австрійці мали свою частку шансів і навіть могли вирвати несподівану перемогу, але втома і короткі періоди концентрації виявилися дорогими в овертаймі, оскільки вони пропустили два голи.

READ  Маяк надії: Україна та Росія підписали угоду про експорт зерна | Новини, спорт, робота

Але навіть тоді Австрія відмовилася здатися, забивши через Сашу Калайдіча на 114-й хвилині, а потім переслідуючи зрівняльний рахунок у драматичному фіналі.

“Важко знайти слова після такого матчу”, – сказав Алаба. “Але ми просто повинні пишатися собою, і Австрія може пишатися нами. Ми вклали все, що було у нас. За ці зусилля нас не нагородили”.

Однак вони підуть з великою кількістю нововиявленої поваги.