Скотт Маккенна та Кіран Тірні вибули зі збірної Шотландії на матч проти України

Шотландія зазнала подвійного удару, коли Скотт Маккенна та Кіран Тірні вийшли зі складу на матч Ліги націй проти України, за що Скотт Мактомінай був дискваліфікований.

Дует Хартс Баррі Маккей і Стівен Кінгслі були викликані тренером Стівом Кларком на фінал Групи B1 у нейтральному Кракові у вівторок увечері, коли нічия Шотландії призведе до підвищення лідерів дивізіону до Першого дивізіону.

Крайній захисник «Арсенала» Тірні забив головою в першому таймі перемоги над збірною Ірландії (2:1) на «Гемпден Парк» у суботу ввечері.

Його замінив лівий захисник «Селтика» Грег Тейлор, який за відсутності травмованого капітана Енді Робертсона, ймовірно, збереже своє місце.

Захисник «Ноттінгем Форест» Маккенна отримав важкий удар, оскільки пізня жовта картка півзахисника «Манчестер Юнайтед» Мактомінея виявилася дорогою.

Усі троє майже напевно вийдуть у стартовому складі проти України, і тепер Кларку доведеться налаштовувати свій склад на вирішальний матч, який може підвищити шанси Шотландії потрапити на наступний чемпіонат Європи, якщо результат буде позитивним.

Маккей, колишній нападаючий «Рейнджерс», один раз виступав на міжнародній арені, у товариському матчі проти Франції в 2016 році, а захисник Кінгслі носив свій єдиний капелюх у тому ж матчі, і обидва гравці з’явилися в другому таймі.

READ  Australian Open 2024: колонка Еліни Світоліної про боротьбу України з російським вторгненням