Серія А: “Ми втратили голову”, обіграли “Інтер” суперечливим голом

Суперечливий гол призвів до першої поразки міланського “Інтера” у сезоні, програвши “Лаціо” з рахунком 3: 1 у Серії А в суботу.

Феліпе Андерсон забив пізній гол, а захисник “Інтера” Федеріко Дімарко отримав травму.

Гол обурив “Інтер”, але правила говорять, що арбітр повинен переривати гру лише тоді, коли є ризик серйозної травми, чого не було.

Гравці “Інтер” вимагали, щоб “Лаціо” вивів м’яч з гри, коли Андерсон перенаправив відскок ударом від Сіро Іммобіле.

Тоді Сергій Мілінкович-Савіч гарантував три очки Лаціо головою у перерву, коли Інтер втратив увагу.

Immobile скасував пенальті Івана Перішича у першому таймі з пенальті.

Це було гірке повернення на Олімпійський стадіон для нового тренера “Мілана” Сімони Індзагі, який тренував “Лаціо” протягом останніх п’яти сезонів, а також провів основну частину своєї футбольної кар’єри з румунським клубом.

Індзагі зізнався: «Ми втратили голову.

“Це не повинно статися, тому що суддя може продовжувати гру, і було 10 хвилин плюс пауза. Ми повинні були продовжити гру”.

Інтер залишився на третьому місці, відстаючи від досконалості “Наполі” на чотири очки і на два очки позаду непереможного “Мілана”. У неділю “Наполі” приймає “Торіно”. У суботу пізно Мілан зіграв з Елладою Верона.

“Лаціо”, який піднявся на п’яте місце, не поспішав адаптуватися до стилю швидкої атаки Мауріціо Саррі, але обіграв “Рому” у міському дербі наприкінці минулого місяця і перетворився на жорсткого суперника.

Раніше український півзахисник Віктор Коваленко – в оренді з “Аталанти” – забив один гол, а потім забив переможний гол, коли “Спеція” прийшла ззаду, щоб обіграти “Салернітану” з рахунком 2: 1 і вийти з зони вильоту.

READ  Президент Олімпійського комітету України закликає запровадити санкції Міжнародного олімпійського комітету щодо Республіки Китай

Це перші вихідні Серії А в цій пандемії, коли місткість стадіону була підвищена до 75%.