Румунія приголомшила Україну історичною перемогою на Євро

БЕРЛІН, Німеччина (17 червня) – Румунія здобула свою першу перемогу на чемпіонаті Європи за 24 роки, здобувши приголомшливу перемогу над Україною в групі E.

На 29-й хвилині капітан Ніколае Станчіу несподівано вийшов уперед у Румунії, закрутивши м’яч у верхній кут ударом з 20 ярдів.

На 53-й хвилині Разван Марін подвоїв перевагу «триколірних» ударом з дистанції, який проскочив під голкіпера збірної України Андрія Луніна.

Румунія завершила рахунок через чотири хвилини, коли Деніс Драгош пробив головою після навісу Денніса Манна з близької відстані.

Їхня єдина попередня перемога на чемпіонаті Європи була в 2000 році, коли Йонель Ганья з пенальті допоміг їм перемогти Англію з рахунком 3:2 на груповому етапі.

Українські гравці беруть участь у своєму першому великому турнірі після того, як президент Росії Володимир Путін віддав наказ про повномасштабне вторгнення в країну в лютому 2022 року.

Минулого тижня нападник команди Михайло Модріч заявив, що його родина стикається з російськими ракетами «вдень і вночі» в його місті Краснограді.

Румунія в рейтингу поступається Україні

Румунія відстає від своїх конкурентів у світовому рейтингу на 24 позиції та підготувалася до Чемпіонату Європи двома невтішними нічиїми без голів проти Болгарії та Ліхтенштейну.

Але їх підбадьорила жовта стіна в Мюнхені, і вони забили перший гол, коли невдалий винос Луніна перехопив Манн, який віддав пас на Станчіу, щоб зробити блискучий перший удар у ворота.

Підбадьорена своїм голом Румунія взяла контроль, і Станчу ледь не забив прямо з кутового через кілька хвилин, виконавши ще один хитрий удар, який переміг Луніна та влучив у поперечину.

READ  Україні судилося бути частиною Заходу: Ігор Н. Стельмах

Воротар «Реала» Лунін провів погану гру, а також був винен у другому голі Румунії, коли він неправильно оцінив удар Маріна, і м’яч пройшов під його спробою врятувати.

Команда Едуардо Йорданеску додала третій гол, щоб підтвердити свою найбільшу перемогу на турнірі, коли Драгош завершив матч після приголомшливої ​​серії від жвавого нападника Парми Манна.

Румунія, яка не програвала у кваліфікації, тепер має сильну позицію, щоб вийти з групи E та зустрітися з Бельгією у своєму наступному матчі в суботу.

Україна, яка три роки тому дійшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи, була розчарована, їй знадобилося 77 хвилин, щоб пробити по воротах.

Роман Яремчук, який вийшов на заміну, пробив у поперечину воріт Сергія Реброва в компенсований час другого тайму.

У наступному матчі Україна зіграє зі Словаччиною в п’ятницю.