Роман Ярмашук забиває чудовий гол для України та Казахстану

Україна пройшла успішну кампанію на чемпіонаті Європи 2020 року.

Цього літа Зубайрна вирушив на турнір, сподіваючись потрапити в плей -офф.

Незважаючи на дві поразки у групі С, йому вдалося потрапити до 16-ї фіналу як одна з найкращих команд, які посіли третє місце.

Перемога над Швецією з рахунком 2: 1 дозволила їм вийти у чвертьфінал, де їх вилучила Англія зі змагань.

Україна повернулася в дію вперше після тієї поразки від Англії, коли вони поїхали до Казахстану на відбірковий турнір до чемпіонату світу.

Увійдіть у розіграш

Вийти з глухого кута на Астана -Арені не довелося довго, оскільки вони просунулися лише через дві хвилини.

Яка мета.

Роман Ярімчук, який двічі забивав на Євро -2020, знайшов шлях повз Стаса Покатілова з одним із найкращих голів року на даний момент.

Роман Ярмашук зустрінеться з Україною на Євро -2020

У 25-річного юнака кинули м’яч і добре контролювали його грудьми.

Він знову кинув м’яч, а потім здійснив удар з 30 ярдів, який пройшов через воротаря та потрапив у сітку.

Що це за удар. Хоча його удар може бути недостатньо хорошим, щоб стати номінантом на нагороду Пускаса, це все одно одна з найбрудніших цілей, яку ми побачимо цілий рік.

Дивіться деякі реакції на ціль нижче …

Для Яремчука це були чудові кілька років.

Український нападник прославився в Генті після того, як приєднався у 2017 році.

Після перших поважних двох років у клубі Ярмашук провів видатний сезон у 2019/20 роках, перш ніж продовжити цю кампанію з 23 голами в 43 іграх у 2020/21.

Роналду в наступному Халанді? Оле відмовився від виходу Донні | футбольний балкон

Його блиск з «Гентом», а також успішна кампанія з Україною на Євро -2020 призвели до того, що цього літа він переїхав до «Бенфіки» за 15,30 млн фунтів стерлінгів.

READ  Сполучені Штати планують постачати українським чиновникам касетні боєприпаси

Його гол проти Казахстану показує, чому португальський клуб заплатив за нього стільки грошей.

На жаль для України, їй вдалося зібрати в Астані нічию 2-2, оскільки на 96-й хвилині Руслан Валюлін зрівняв рахунок, і обидві команди поділили здобич.