Розмовні моменти напередодні товариського матчу Північної Ірландії з Україною

Північна Ірландія проводить фінальну гру сезону у ніч на четвер, коли зіткнеться з Україною на “Дніпро-Арені”.

Тут Палестинське агентство новин оглядає п’ять моментів для спілкування перед товариським матчем.

Чи можу я отримати на біс?

Північна Ірландія позбулася деяких ключових мавп після їх виступу в неділю з перемогою 3: 0 над Мальтою – перша перемога за 90 хвилин для Яна Барацлава з 12-ї спроби, а також перший раз, коли тренер бачив, як його команда забила більше одного гола а. матч. Виступ запропонував Північній Ірландії багато чого продовжити, але гра в четвер є більш складною перспективою. Там, де Мальта посіла 175 місце у світі та вийшла у фінал у вихідні, не маючи достатньої підготовки до матчу, Україна посіла 24 місце та потрапила у фінал Євро-2020. Матч буде зовсім іншим випробуванням.

прощання українець

Екс-нападник “Челсі” Андрій Шевченко буде тренувати суперника (Стів Бастон / Пенсільванія)

Це відбуватиметься за зачиненими дверима, але Україна намагатиметься встановити передлітню мету у своїй передостанній грі перед тим, як 13 червня відкрити свою групу C проти Нідерландів. Це означає, що гравці будуть грати за свої місця в команді тренера Андрія Шевченка. Тільки цей матч та поєдинок проти Кіпру у понеділок залишились для тих, хто в кулуарах, щоб зробити свій слід.

щасливі спогади

Північна Ірландія проти України & # x002013;  Кубок Європейських націй 2016 & # x002013;  Група C & # x002013;  Парк Олімпік Ліон

Гарет МакКолі забив гол у перемозі Північної Ірландії над Україною на Євро-2016 (Джонатан Брейді / Пенн)

Постійна протистояння з українцями поверне розум Північної Ірландії до останнього чемпіонату Європи та Ліону. Саме там Північна Ірландія обіграла Україну з рахунком 2: 0 голами у другому таймі Гарета МакКолі та Найла Макгінна, давши команді Майкла О’Ніла єдині очки сезону.

READ  Оновлення в реальному часі: війна Росії в Україні

Досвід щодо молоді

Команда Бараклоу на цьому літньому таборі була сумішшю молодості та досвіду, але він пройшов якнайдалі в грі на Мальті, найнявши склад, до складу якого входили Стюарт Даллас в якості капітана, Крейг Каткарт, Педді Макнейр і Маккейн. З огляду на складність гри у четвер, видається ймовірним, що менеджер знову піде тим самим шляхом з мінімальними змінами в стартових складах. 17-річний Конор Бредлі дебютував на лавці запасних у вихідні дні, і можливості для юнаків, швидше за все, знову з’являться лише після внесення змін після перерви.

підкріплення

Двома гравцями, які можуть увійти в рахунок для початку, є Кайл Лафферті та Ден Баллард. Дует пропав безвісти на вихідних, оскільки Баллард допоміг Блекпулу пройти крізь фінал Першої ліги, тоді як Лафферті прибув пізно після вильоту Кілмарнока. Тепер обидва вони інтегровані в колекцію і доступні. Джордж Савіле, який замінив у вихідні після пізнього вступу до групи, буде наполягати на старті.

About the Author: Gene Crawford

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".