Результати кваліфікації на чемпіонат світу. Результати: Північна Македонія шокувала Німеччину, Англія та Франція виграли

Getty Images

Македонія приголомшила Німеччину перемогою 2: 1 у Дуйсбурзі, залишивши чоловіків Йоахіма Льова третім у групі J у кваліфікації Чемпіонату світу-2022 в Європейському Союзі.

Голи вічнозелених Горана Пандева та Ельєва Ельмаса з пенальті Ілкая Гундогана забезпечили перемогу над “Шавенсланд-Рейзен-Ареною” в середу, і результат означав, що німці відстали від Вірменії та Північної Македонії в турнірній таблиці.

• Німеччина 1, Північна Македонія 2

В іншому місці Англія пізно залишила час, щоб забезпечити домашню перемогу, і Франція здолала Боснію і Герцеговину, тоді як були перемоги Італії та Іспанії.

Гаррі Магуайр знайшов сітку за п’ять хвилин до кінця на “Уемблі”, щоб скасувати зрівняльний рахунок Джейкоба Модера після того, як Гаррі Кейн відкрив рахунок з пенальті, а гол “Манчестер Юнайтед” врятував сором’язливість Джона Стоунса з “Манчестер Сіті” за свою роль.

Чоловіки Гарета Саутгейта очолюють групу А, відстаючи від Угорщини на два очки, після перемоги в Андоррі на виїзді з рахунком 4: 1, тоді як Албанія фінішувала третьою після перемоги в гостях у Сан-Марино.

У групі D чемпіону світу Франція потрібна була мета Антуана Грізмана через годину, щоб вийти переможцем на землі Боснії та Герцеговини, щоб вийти вперед із семи очками, на чотири очки випередивши Україну, яка зіграла внічию з Казахстаном 1: 1.

READ  Індійські боксери виграють дві додаткові золоті медалі на 30-му чемпіонаті Адріатичної перлини

Хоча це було далеко від шампанського футболу чоловіків Дідьє Дешана на цій міжнародній перерві, тепер вони виглядають розслабленими та на шляху до Катару 2022 року.

Італія – ​​ще одна країна на шляху до чемпіонату світу після перемоги на виїзді до Литви з рахунком 2: 0 і ввійшла до вершини групи С, а раніше в бомбардирах Вільнюса – Стефано Сенсі та Теру Іммобілі. Було оголошено, що четверо співробітників були заражені вірусом COVID-19 Болгарія зрівняла 0: 0 з Північною Ірландією.

Іспанія повільно розпочала другий сет позаду перемогою 3: 1 над Косово в Севільї. Дані Олмо, Ферран Торрес і Жерар Морено забили гол гравців Луїса Енріке, щоб вивести на одне очко попереду Швеції на перше місце в турнірній таблиці. . Як намалювали Греція та Грузія.

Тим часом в Європі Данія виграла Австрію з рахунком 4: 0 на виїзді, оскільки Шотландія виграла однаковий рахунок удома на Фарерських островах, щоб закінчити першим і другим у групі F, а перемога Вірменії над Румунією з рахунком 3: 2 здивувала німецьку групу X лідер з дев’ятьма балами. З дев’ятої години.