Радучану відправив багаж українця Костюка на Transylvania Open

(Reuters) – Українка Марта Костюк, яка під шостим посівом, обіграла чемпіонку US Open Емму Радокано, перемогла з рахунком 6-2 6-1 і вийшла в четвірку останніх на Transylvania Open у п’ятницю.

Радокано, яка виграла свої перші два матчі туру WTA, щоб вийти в чвертьфінал, допустила 41 невимушену помилку, коли Костюк диктувала з-за майданчика і легко обіграла 18-річну британку.

Радучану програла свій перший матч під час виконання обов’язків і так і не оговталася від ранньої невдачі, втративши свій єдиний шанс на брейк у шостій грі першого сету.

Другий сет розпочався так само, як і перший, Радучану знову поступилася, а 19-річна Костюк скористалася перевагами непостійних ударів суперника.

Ближче до кінця Радокано продемонструвала проблиск, коли вона зберегла три очки зі своєї подачі, але врешті-решт направила широкий бекхенд і зазнала нищівної поразки трохи менше ніж за годину.

Костюк зіграє колишню першу ракетку світу та місцеву улюбленицю Симону Халеп. Інший півфінальний матч відбудеться між шведкою Ребеккою Петерсон та естонкою Анетт Контавейт.

(Додатковий звіт Дхрува Мунджала з Бенгалуру; редагування Прітхи Саркара

Наші критерії: Принципи довіри Thomson Reuters.

READ  Україна звертається до Арбітражного суду з вимогою заборонити російську та білоруську Олімпіади