Радокано надіслав свій пакет українцем Костюком на Transylvania Open

Британка Емма Радукано грає під час чвертьфінального матчу проти українки Марти Костюк (Reuters)

Шоста посівна українка Марта Костюк обіграла чемпіонку US Open Емму Радокано, здобувши впевнену перемогу з рахунком 6-2 6-1 і вийшла в четвірку останніх на Transylvania Open у п’ятницю.

Радокано, яка виграла свої перші два матчі WTA, щоб вийти в чвертьфінал, допустила 41 невимушену помилку, коли Костюк диктувала з-за майданчика і легко обіграла 18-річну британку.

Радучану програла свій перший матч під час виконання обов’язків і так і не оговталася від ранньої невдачі, втративши єдиний шанс перебити фінішну точку у шостій грі першого сету.

Українка Марта Костюк святкує після перемоги у чвертьфіналі над британкою Еммою Радокано Інквам Фото через Reuters/Simon Tataro

Українка Марта Костюк святкує після перемоги у чвертьфіналі над британкою Еммою Радокано. (Reuters)

Другий сет розпочався так само, як і перший, Радучану знову поступилася, а 19-річна Костюк скористалася перевагами непостійних ударів суперника.

Ближче до кінця Радокано продемонструвала проблиск, коли вона зберегла три очки зі своєї подачі, але врешті-решт направила широкий бекхенд і зазнала нищівної поразки трохи менше ніж за годину.

Костюк зіграє колишню першу ракетку світу та улюбленицю Симону Халеп. Інший півфінальний матч відбудеться між шведкою Ребеккою Петерсон та естонкою Анетт Контавейт.