Північна Ірландія претендує на чемпіонат Європи 2022 року серед жінок після перемоги 4: 1 за сукупністю над Україною | футбольні новини

Маріса Каллахан та Надін Колдуелл підтвердили кваліфікацію Північної Ірландії до жіночого чемпіонату Європи 2022 року, оскільки вони обіграли Україну з рахунком 2: 0 у матчі плей-офф.

Шкіпер Каллахан забив гол на 55-й хвилині, провівши свою команду на “Сів’ю” в Белфасті, перш ніж запасний Колдуелл додав секунду в час зупинки, щоб підсумувати рахунок 4: 1 і забезпечити, щоб його країна вперше брала участь у фіналі Кубка світу. .

0:32

Жіночий тренер Північної Ірландії Кенні Шилс похвалив свою команду після того, як вони вперше вийшли на великий турнір, обігравши Україну в матчі плей-офф на чемпіонаті Європи 2022 року.

Кенні Шеллз, який у п’ятницю переміг у “Ковалівці” з рахунком 2: 1, стартував чудово і погрожував серією фігур, які неодноразово чинили тиску на воротарку Катріну Самсон.

Однак коли двоє українських півзахисників спочатку Боченко та перший Овечук почали створювати враження, що отримали нагадування про те, що їхня місія ще не виконана.

Нападник “Евертона” Саймон Магілл, який забив переможний гол за “Північну Ірландію” у першій зустрічі, випробував Самсона з щільного кута за 12 хвилин до тайму, але голкіпер Джекі Бернс із полегшенням побачив, як Дарина Абанашенко вдарила по воротах у підсумку.

Белфаст, Північна Ірландія - 13 квітня: Маріса Каллахан з Північної Ірландії витирає м'яч під час матчу УЄФА УЄФА Євро-2022 між Європою та Північною Ірландією між Україною та Північною Ірландією 13 квітня 2021 року в Белфасті, Північна Ірландія.  Спортивні стадіони у Великобританії досі суворо обмежені через пандемію коронавірусу, а урядові закони про соціальну дистанцію забороняють вболівальникам на стадіонах, що призводить до того, що матчі проводяться за закритими дверима.  (Фото Чарльза МакКвіллана / Getty Images)
картина:
У вівторок Каллахан (другий зліва) забив перший гол Північної Ірландії у реванші

На неохайному початку другого тайму господарі домінували, не створюючи реальних можливостей, а коли нарешті випередили ніч, це було результатом наполегливості, а не якості.

Каллаган вступив на допомогу у виконанні штрафного удару Джулі Нельсон, і коли захисниця Дар’я Кравець вагалася, вона переслідувала вільний м’яч і вдарила його повз ворота Самсона.

Гості з часом звалилися, а півзахисника Натію Панцулая було вигнано за саркастичну помилку Сарі Макфадден, перш ніж Колдуелл підтвердив на шостій хвилині додаткового часу.

READ  Росія оголошує про успішний тестовий запуск гіперзвукової ракети | Новини, спорт, робота