Проблеми зі здоров’ям залишаються на стороні Піке та Агуеро

Проблеми “Барселони” продовжують ускладнюватися перед матчем Ліги чемпіонів у київському “Динамо” у вівторок, оскільки Жерар Піке і Серхіо Агуеро навряд чи поїдуть в Україну через проблеми зі здоров’ям.

У неділю клуб заявив, що ветеран-захисник Піке має «розтягнення правої ікри», що не дозволить йому в «осяжному майбутньому», в той час як Агуеро, як очікується, залишиться в лікарні для подальших аналізів серця після того, як залишив суботній матч Ла Ліги. запаморочення.

“Барселона” зіграла внічию з “Алавесом”, яким загрожує виліт, у суботу вдома, щоб досягти третьої поспіль невдачі після поразки від “Райо Валєкано”, який перейшов до “Реала” і суперника “Реала”. Каталонський клуб погано розпочав свій перший сезон без Ліонеля Мессі за майже 20 років.

Минулого тижня тренер Рональд Куман був звільнений, а тимчасовий менеджер Сергій Баргуан очолив команду в суботу.

Піке пішов на 70-й хвилині та зрівняв рахунок 1:1 на «Камп Ноу». Два тижні тому він забив переможний гол за команду у домашній перемозі над “Динамо” з рахунком 1:0, що відновило шанси “Барселони” уникнути виходу з групового етапу вперше за майже два десятиліття в Лізі чемпіонів.

Агуеро пішов до кінця першого тайму і був доставлений в лікарню для подальших тестів, оскільки іспанські ЗМІ повідомили, що було виявлено порушення серцевого ритму, і він залишиться в лікарні та під спостереженням. Ветеран аргентинського нападника дебютував у Барселоні лише наприкінці жовтня через іншу травму.

“Барселона” посідає третє місце в групі E Ліги чемпіонів, відстаючи від “Бенфіки”, що займає друге місце, на одне очко і від лідера “Баварії” на шість очок. Каталонський клуб після трьох матчів випереджає “Динамо” на два очки.