Пол Погба: Півзахиснику “Манчестер Юнайтед” потрібен час, щоб зіграти на своєму піку, говорить Дід’є Дешан, тренер Франції футбольні новини

Наставник Франції Дід’є Дешан заявив, що півзахиснику “Манчестер Юнайтед” Полу Погбі потрібен регулярний ігровий час, щоб знову відкрити свою найкращу форму після періоду гри в кулуарах.

Погба пропустив 10 матчів за “Юнайтед”, отримавши травму підколінного сухожилля в лютому, але цього місяця повернувся до дії і допоміг команді Прем’єр-ліги вийти в чвертьфінал Європейської ліги з перемогою над “Міланом” – 1: 0.

Неділя, 28 березня, 13:55

Початок о 14:00

Він також з’явився на лавці запасних у поєдинку Франції з Україною з рахунком 1: 1 у кваліфікації ЧС-2022 у середу, і, як очікується, у неділю він зіграє проти Казахстану.

“Він не на вершині своєї гри, це точно”, – сказав Дешан. “Коли він зійшов з лави проти України, у нас не було найкращого моменту. Але ці 30 хвилин були для нього явно гарними.

Франція зустрічається з Україною у кваліфікації Чемпіонату світу

2:31

Основні моменти матчу між Францією та Україною з групи D в європейських відбіркових матчах Чемпіонату світу з футболу.

“Як і кожному гравцеві, який повернувся після травми, йому потрібен час. Він був на цій посаді в листопаді, він не прийшов через багато хвилин і грав одну годину проти Фінляндії, і це було погано, але це не зупинило після цього він мав чудову гру проти Португалії “.

“Він може грати з самого початку, але також приходить під час матчу. Але йому потрібно зіграти кілька хвилин, щоб знову отримати форму”.

Після матчу в Казахстані Франція у середу поїде до Боснії.

Пол Погба у від'їзді на святкуванні після того, як забив

1:06

Тренер “Манчестер Юнайтед” Оле Гуннар Сольскяр заявив, що Погба покращиться лише після повернення після травми в перемозі Ліги Європи над “Міланом”.

Шлях до Катару: Англія, Шотландія, Франція, Іспанія

Шлях до Катару проти європейських держав продовжується в неділю, оскільки на нього відіграють більше кваліфікаційних відборів до чемпіонату світу з Англією, Шотландією, Францією та Іспанією.

Франція розпочала свою кваліфікаційну кампанію до чемпіонату світу непереконливо, зрівнявши вдома з Україною 1: 1 – і команда Дідьє Дешана, мабуть, повернеться на штучний стадіон у Казахстані.

Німеччина, Англія та Італія почали перемагати, але Іспанія вдома зрівняла з Грецією 1: 1. Ця четвірка також повернулася в гру у рамках великих недільних 15 європейських відбіркових турнірів.

Усі відбіркові матчі до чемпіонату Європи в прямому ефірі показують у неділю Sky Sports Football, головна подія, Прем’єр-лігаАбо червона кнопка.

Мало того, ви також можете дивитись кліпи з гри та висвітлювати безкоштовні матчі Sky Sports Цифрові платформи через наш спеціальний живий блог.

READ  Французький рітейлер Decathlon продовжує продавати свою продукцію в Росії, незважаючи на офіційне відкликання через Україну, йдеться у звіті