Переможець “Дуббеку” в останню хвилину відправляє Україну у чвертьфінал чемпіонату Європи

Артем Дувбек забив драматичний гол у перерву в кінці додаткового часу, оскільки Україна у вівторок у Хемпден-Парку обіграла 10-мачову Швецію з рахунком 2: 1, щоб записати свій матч чвертьфіналу Євро-2020 з Англією.

Фінальний свисток був зустрінутий нестримними святковими сценами, коли Україна лише вдруге вийшла до чвертьфіналу великого турніру, вийшовши до чвертьфіналу на чемпіонаті світу 2006 року.

Дві команди зрівняли рахунок 1: 1 після 90 хвилин, які забили Олександр Зінченко та формований швед Еміль Форсберг, але ситуація змінилася, коли захисник Швеції Маркус Даніельсон був вилучений після дев’яти хвилин додаткового часу.

Здавалося б, Швеція змирилася з проведенням пенальті, але у Дувбека були інші ідеї – зустріти крос Зінченка на 121 -й хвилині, щоб вирівняти матч і відправити Україну на невідому територію на чемпіонаті Європи.

Англія, яка була шокована Ісландією на етапі нокауту останнього чемпіонату Європи п’ять років тому, у суботу у Римі стане фаворитом проти команди Андрія Шевченка.

Основні моменти:

Але ніколи не відмовляючись від збірної Швеції, яка вийшла в 16 -ий матч непереможеною на груповому етапі, де завершила матч над Іспанією, українці не будуть твердо налаштовані на перемогу.

“Обидві команди зіграли дуже добре”, – сказав Шевченко на прес -конференції. “Це був веселий матч.

“Жодна зі сторін не хотіла програти, тому в кінцевому підсумку ми отримали цю драму. Завдяки такій продуктивності та відданості наша команда заслужила любов усієї країни”.

Невелика група українських вболівальників була в Хемпдені, щоб подивитися перший виступ своєї команди в нокауті раунду чемпіонату Європи, і команда мало не почала свою мрію, оскільки Роман Ярімчук був відхилений розумним Робіном Олсеном.

Швеція також завдавала неприємностей у розважальному відкритті, але перевагу здобула Україна – Зінченко з Манчестер Сіті забив гол на 27 -й хвилині після чудового подачі Андрія Ярмоленка ззовні його черевика.

Відставши на турнірі вперше, Швеція відчула нестачу ідей і потребувала частки удачі, щоб повернутися в гру, при цьому вгаданий удар Форсберга різко відхилився перед сіткою перед таймом.

Вболівальник, який тримає прапор Росії на трибунах перед матчем. (Reuters/Роберт Пірі)

Тоді Форсберг, у якого зараз чотири голи на турнірі, послідував за одним позаду найкращого бомбардира Португалії Кріштіану Роналду, а потім – українця Сергія Сидорчука в дерев’яних ударах після перерви, не раз, а двічі.

Тільки Златан Ібрагімович забив більше, ніж Форсберг у фінальній історії Швеції на Євро, і без голів РБ Лейпцига – двох голів у перемозі над Польщею 3: 2 та переможця над Словаччиною – Швеція виграла б лише одне очко на груповому етапі. .

Але він, як і решта одноклубників, втомився, і жодна зі сторін не змогла знайти переможця, після чого піде додатковий час.

Тоді робота Швеції ускладнилася, оскільки після перевірки VAR Даніельсон був відправлений через небезпечне та небезпечне втручання у діяльність Артема Бесдена.

Чергова серія пенальті у 1/8 фіналу здалася неминучою після трагедії з виходом чемпіона світу з Франції у понеділок, але Україна стала свідком останньої атаки в ній, а Дувбек потрапив у заголовки газет.

Його гол став другим останнім в історії чемпіонату Європи, поступившись турецькій Семіх Сентурк у 2008 році, та останнім переможним голом у змаганнях, і на його спробу, ймовірно, вплине український футбольний фольклор.

About the Author: Sapphire Robinson

"Хардкорний ботанік в Інтернеті. Гордий фахівець з кави. Науковець із соціальних мереж. Організатор. Провідник. Завзятий наркоман-зомбі. Виродник із ТБ. Дружній студент".